شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612046
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه مطرح کرد

برگزاری برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با محوریت فضای مجازی

برگزاری برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با محوریت فضای مجازی
سردار ناصر باباخانی گفت: امسال برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با محوریت فضای مجازی و رسانه در استان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار ناصر باباخانی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ضمن‌ گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: آزاد سازی خرمشهر روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه افزود: آزاد سازی خرمشهر نقطه عطفی در جنگ تحمیلی بود که صدام جنایتکار در آن دوران با از دست دادن خرمشهر و تحمل شکست نظامی جبهه سیاسی خود را نیز از دست داد.

وی خاطر نشان‌کرد: آزاد سازی خرمشهر روز فراموش نشدنی است که نسل به نسل به یادگارمی ماند و در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دوران دفاع مقدس این روز نماد پیروزی رزمندگان اسلام بر علیه باطل است و همچنان می‌درخشد.

سردار باباخانی فتح خرمشهر را مبدا پیروزی رزمندگان اسلام و شکست دشمن در جبهه‌های حق بر علیه باطل عنوان کرد و گفت: این روز یادآور شهادت‌ها و دلاوری‌بای رزمندگان آن دوران و عشق، ایثار، از خود گذشتگی و استقامت مردم عزیز و شجاعت و شهامت فرماندهان مخلص و مؤمن و وفادار به اسلام و انقلاب و امام (ره) است.

وی به ارائه شاخص‌ترین برنامه‌های مربوط به سالروز ظفرمند آزاد سازی خرمشهر پرداخت و بیان داشت: به این منظور ۱۳ کمیته در سطح استان تشکیل شده است.

این مسئول ادامه داد: کمیته تخصصی نیروهای مسلح، کمیته فرهنگی، فضای مجازی و تشکل‌های مردمی، کمیته ایثارگران، کمیته روحانیت و مساجد، کمیته ورزش و جوانان، کمیته بانوان، کمیته اصناف و کارخانجات، کمیته روستایی و عشایری، کمیته اطلاع‌رسانی و کمیته ارزیابی از آن جمله هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه از رونمایی از یک عنوان کتاب دفاع مقدس خبر داد و اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا به صورت مجازی، رونمایی از یادمان شهدای گمنام قرار گاه منطقه‌ای غرب نزاجا، برپایی نمایشگاه اسنادی در استانداری و همچنین به صورت مجازی از برنامه‌های شاخص به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد است.

وی همچنین گفت: مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا در سطح استان، بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر، نمایشگاه عکس و کتاب دفاع مقدس، برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر است.

این مسئول بیان داشت: با توجه به بحران کرونا در استان و کشور و همچنین تاکید بر رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با تدابیر انجام شده اکثر برنامه‌های امسال را با محوریت رسانه و فضای مجازی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612046
ارسال نظر
نظرات