شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612090
مدیرکل بهزیستی کرمانشاه عنوان کرد؛

استقرار ۱۸۰ پایگاه بهزیستی برای جمع آوری زکات فطره در کرمانشاه

استقرار ۱۸۰ پایگاه بهزیستی برای جمع آوری زکات فطره در کرمانشاه
فاطمه رضوان مدنی از استقرار ۱۸۰ پایگاه بهزیستی برای جمع آوری زکات فطره در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه رضوان مدنی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد از استقرار ۱۸۰ پایگاه و صندوق بهزیستی برای جمع آوری زکات فطره در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: پایگاه‌های بهزیستی در ایام عید سعید فطر آماده دریافت نذورات، فطریه و زکات مردم نوع دوست استان هستند.

وی افزود: براساس فتوای مراجع تقلید، مؤمنان روزه‌دار می‌توانند زکات فطره و کفاره خود را به سازمان بهزیستی که متولی افراد دارای معلولیت، کودکان، زنان بی‌سرپرست و آسیب‌دیدگان اجتماعی است پرداخت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: هم استانی‌های عزیز می‌توانند علاوه بر پایگاه‌ها و صندوق‌های مستقر در مساجد و سطح شهر و همچنین ادارات بهزیستی شهرستانهای تابع نذورات خود را به منظور رعایت مسائل بهداشتی از طریق کد دستوری# ۱۴۰۰۰۰۷* ۴* ۷۳۳* واریز کنند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین دارندگان کارت بانک‌های عضو شتاب با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی و وارد کردن اطلاعات مورد نظر به صورت آنلاین می‌توانند مبلغ فطریه و کفاره، نذورات و کمک‌های نقدی خود را برای صرف در امور خیریه پرداخت به شماره کارت ۱۶ رقمی ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۵۳۸۹۲۰۲ به حساب مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان واریز کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612090
ارسال نظر
نظرات