شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612097
فرمانده سپاه روح الله:

خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد

خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد
کریمی فرمانده سپاه روح الله با تاکید بر اینکه خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد خاطرنشان کرد: امروز قطعاً با همت و جهاد رزمندگان اسلام و رزمندگان بدون مرز مقاومت قدس شریف آزاد خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله امروز در مراسم صبحگاه مشترک در اراک ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مناسبت عید سعید فطر و گرامیداشت شهدای عملیات بیت المقدس؛ گفت: امسال علیرغم اینکه از حضور در راهپیمایی روز قدس بی بهره بودیم اما امت اسلامی با حضور معنادار خود در فضای مجازی انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند و در این صحنه به خوبی درخشیدند.

کریمی اظهار کرد: تقارن روز قدس و سالروز آزاد سازی خرمشهر نوید روشنی برای امت اسلامی است و آن هم شکست کامل صهیونیست است همانگونه که مقام معظم رهبری وعده دادند نابودی این رژیم غاصب حتمی خواهد بود.

وی ادامه داد: پیروزی عملیات بیت المقدس حاوی درس های بزرگی است که امروز باید برای جوانان تبیین شوند چرا که آزاد سازی خرمشهر به عنوان نماد پیروزی همیشگی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده است.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: در عملیات بیت المقدس یک بار دیگر آیات قرآن تفسیر شدند و سنت الهی یک بار دیگر خود را نشان داد و آن پیروزی جبهه حق بر باطل بود.

وی یادآور شد: مبارزه در خرمشهر مختص ۵۰۰ روز نبود بلکه دشمن قبل از انقلاب برنامه ریزی های دقیقی انجام داده بود که در حین پیروزی انقلاب نمایان تر شد که در دفاع مقدس فتنه به وضوح خود را نشان داد.

کریمی با اشاره به اینکه دشمن در تصرف خرمشهر با سوء استفاده از گروه ها و قومیت ها فتنه انگیزی کرد ادامه داد: این فتنه با توکل بر خداوند و هوشمندی های حضرت امام(ره) به خوبی خنثی شد.

فرمانده سپاه روح الله تاکید کرد: اینکه امام خمینی(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و  مقام معظم رهبری آزادی خرمشهر و بازپس گیری آن را یک معجزه می دانند نشان از قدرت خداوند دارد و این امروز باید به درستی تبیین شود.

وی افزود: آزادی خرمشهر به ما درس می دهد اگر گوش به فرمان ولایت باشیم و هرآنچه که در توان داریم به میدان بیاوریم قطعا در مقاطع مختلف شاهد پیروزی و موفقیت خواهیم بود.

کریمی با تاکید بر اینکه خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد خاطرنشان کرد: امروز قطعا با همت و جهاد رزمندگان اسلام و رزمندگان بدون مرز مقاومت قدس شریف آزاد خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612097
ارسال نظر
نظرات