شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1399/03/04 شناسه خبر: 1612346
رهبر انصارالله:

یمن با جنگی تحت نظارت آمریکا و اسرائیل مواجه است

یمن با جنگی تحت نظارت آمریکا و اسرائیل مواجه است
رهبر جنبش انصارالله یمن حمایت انسانی و مالی از جبهه‌های مقابله با دشمن را خواستار شده و بر اهمیت توجه به کشاورزی و برقراری آرامش در حومه شهرها تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن اظهار کرد: مردم یمن با جنگی ظالمانه با نظارت آمریکا و همکاری اسرائیل مواجه هستند و وظیفه ما مقابله با آن با تمام قدرت و اقدام در تمامی زمینه‌هاست.

الحوثی گفت: باید در سطح نظامی برای حمایت مالی و انسانی از جبهه‌ها اقدام شود و روند بسیج نیروها فعال و قدرتمند باشد.

رهبر انصارالله یمن در ادامه توجه به مساله تولید داخلی و نیز اهتمام مستمر به کشاورزی و عدم استفاده از سایر مزارع برای کاشت مواد مخدر و تلاش برای کاشت محصولاتی همانند حبوبات را خواستار شد و گفت: مهاجرت از حومه شهرها به شهرها موضوع خطرناکی برای مردم است و فشارهای اقتصادی به بار می‌آورد.

همچنین الحوثی بر لزوم توجه به هشدار درباره ویروس کرونا و در پیش گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع آن بدون ترس و ایجاد نگرانی تاکید کرد.

سازمان ملل روز جمعه نسبت به شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف یمن هشدار داده و اعلام کرد، در حقیقت ساختار بهداشتی یمن فروپاشیده و این سازمان برای جذب فوری حمایت‌های مالی برای یمن تلاش می‌کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1612346
ارسال نظر
نظرات