شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 12:22 منتشر شده در مورخ: 1399/03/04 شناسه خبر: 1612395
بایدن:

تلفات کرونا رو به افزایش است، رئیس‌جمهور آمریکا گلف بازی می‌کند

تلفات کرونا رو به افزایش است، رئیس‌جمهور آمریکا گلف بازی می‌کند
نامزد بالقوه دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا، روز گذشته در یک ویدئوی تبلیغاتی تصمیم ترامپ برای بازی کردن گلف در شرایط شیوع ویروس کرونا را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «جو بایدن»، معاون رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و نامزد بالقوه دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، روز گذشته (شنبه)، در ویدئویی تبلیغاتی از تصمیم ترامپ برای بازی کردن گلف در روز یادبود که فردا بیست و پنجم مه سالروز آن است، به شدت انتقاد کرد.

به نوشته وبگاه روزنامه «هیل»، بایدن در این ویدئوی تبلیغاتی عنوان می‌کند در حالی که آمار تلفات ناشی از کرونا در آمریکا رو به افزایش، رئیس‌جمهور (ترامپ)، قصد دارد گلف بازی کند.

این ویدئوی 30 ثانیه‌ای تصاویری از ترامپ را نشان می‌دهد که در حال بازی گلف در باشگاهی در ویرجینا است. بعد از این تصاویر و در میانه‌های این ویدئو، تصاویر از کارکنان درمانی در بیمارستان‌های آمریکایی را نشان می‌دهد که در انجام تست کرونا روی بیماران مبتلا هستند.

آمار مبتلایان و تلفات ناشی از کرونا در آمریکا همچنان رو به افزایش است و ظاهراً روز‌های آینده کاهشی در آن مشاهده نخواهد شد.

بر اساس گزارش دانشگاه جان هاپکینز آمریکا، تاکنون آمریکا بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر مورد مبتلا به ویروس کرونا داشته است که بیش از 98 هزار نفر از این مبتلایان جان خود را از دست داده‌اند.

وبگاه هیل در ادامه نوشت، ویدئوی تبلیغاتی بایدن که در شنبه شب به وقت محلی منتشر شد، آخرین اقدام بایدن علیه عملکرد رئیس‌جمهور آمریکا در دوره کرونا بود. بایدن واکنش ترامپ به این بحران را ناکافی خوانده است.

اوایل ماه مه نیز بایدن ویدئوی تبلیغاتی دیگری را منتشر کرد ترامپ را به سوء‌مدیریت در مواجهه با بیماری کرونا متهم کرد و از اقتصاد شکست‌خورده آمریکا که بر اثر اقدامات مهاجرتی ترامپ به وجود آمدند، انتقاد کرد.

بایدن در این ویدئو گفت: «دونالد ترامپ یک اقتصاد فوق‌العاده ایجاد نکرد. شکست او در مدیریت و رهبری این اقتصاد را تخریب کرد.»

کمپین انتخاباتی ترامپ نیز با انتقادات خود به بایدن حمله کرده‌اند و از موضع «دوستانه» وی نسبت به چین انتقاد کرده‌اند.

ترامپ حتی در موقعیتی گفت که چین تمایل شدیدی به پیروزی بایدن در انتخابات دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1612395
ارسال نظر
نظرات