شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:59 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612480
منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم:

فراکسیون جوان، مهارت و اشتغال در مجلس تشکیل می شود/ مجلس یازدهم می‌تواند محور تحول در اشتغال و کاهش بیکاری باشد

فراکسیون جوان، مهارت و اشتغال در مجلس تشکیل می شود/ مجلس یازدهم می‌تواند محور تحول در اشتغال و کاهش بیکاری باشد
مهدی عیسی زاده گفت: مجلس یازدهم شورای اسلامی می‌تواند محور تحول اشتغال جوانان و کاهش شاخص بیکاری در جامعه باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، مهدی عیسی زاده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم امروز در دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با وی در میاندوآب، گفت: حرفه آموزی سیستماتیک با محوریت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای باید در سر لوحه کار دولت و نظام آموزش کشور باشد.

وی با اشاره به جلسه‌ مشترک برگزار شده با وزیر  تعاو‌ن،کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و افزود: توانمندسازی جوانان با استفاده از حرفه آموزی یکی از راهکارهای تعدیل ابر چالش بیکاری است.

منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم به نقش سازمان فنی و حرفه‌ای در کشور اشاره واظهار کرد: باید به صورت جدی در مجلس یازدهم سهم سازمان فنی و حرفه‌ای از بودجه کشور  بررسی و اصلاح شود.

عیسی زاده در ادامه از تلاش برای تشکیل فراکسیون جوان،مهارت و اشتغال در مجلس یازدهم خبر داد و تصریح کرد: این فراکسیون با پیشنهاد و تلاش وی در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: مجلس یازدهم شورای اسلامی می‌تواند محور تحول اشتغال جوانان و کاهش شاخص بیکاری در جامعه باشد.

محمدسلیم عباسی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به عملکرد کیفی نظام مهارت آموزی استان در سال ۹۸ ‌و اثرات آن بر اشتغال مولد و پایدار، توجه به سیستم آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را تقویت موتور محرکه جهش تولید و لبیک گویی عملیاتی به فرمان مقام معظم رهبری در سال جهش تولید عنوان کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612480
ارسال نظر
نظرات