شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612529
کارشناس مسائل سیاسی:

ویروس کرونا نشان داد در مقابل قدرت الهی قدرت تقابلی وجود ندارد

ویروس کرونا نشان داد در مقابل قدرت الهی قدرت تقابلی وجود ندارد
حسینی کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه بشر امروزی با این همه پیشرفت علمی در مقابل این ویروس عاجز مانده است، گفت: این شرایط هم یکی دیگر از آزمون‌های الهی است که باید در مقابل قدرت الهی سر تعظیم فرود آورد و همه متوجه این موضوع شدیم که در مقابل قدرت الهی قدرت تقابلی وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حسینی کارشناس مسائل سیاسی امروز در جمع جهادگران شهرستان خنداب با اشاره به شیوع ویروس کرونا و فرصت ها و آسیب های این ویروس منحوس، گفت: این ویروس منحوس که چندماهی است دنیا را ملتهب کرده است؛ صحنه‌های مختلفی را در گوشه و کنار جهان به تصویر کشید.

وی با تاکید بر اینکه بشر امروزی با این همه پیشرفت علمی در مقابل این ویروس عاجز مانده است، اظهار کرد: این شرایط هم یکی دیگر از آزمون‌های الهی است که باید در مقابل قدرت الهی سر تعظیم فرود آورد و همه متوجه این موضوع شدیم که در مقابل قدرت الهی قدرت تقابلی وجود ندارد.

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: ویروس کرونا تحریم و فشار اقتصادی بسیاری برای دنیا داشت ولی این فشار بدون شک بر ملت ایران بیشتر بود چراکه مدعیان حمایت از حقوق بشر در شرایطی که ویروس در کشورمان شیوع پیدا کرده بود دست از فشارها و تحریم ها برنداشتند؛ ولی با این حال شرایط پیش آمده برای ما نعمت هایی به همراه داشت و اینکه بار دیگر وحدت و قدرتمان را به رخ دنیا کشیدیم.

حسینی ایجاد وحدت و انسجام ملی در جامعه، رزمایش کمک مومنانه و الگوسازی برای جوامع دیگر، ظرفیت سازی و کشف توان و ظرفیت جامعه(تلاش شبانه روزی جهادگران در تامین ماسک و برخی اقلام بهداشتی)، ضدعفونی معابر برای کاهش شیوع ویروس و... و مهم تر از همه دست رد نظام به سینه استکبار مهم ترین دستاوردها شیوع این ویروس در کشور دانست و گفت: کشورهای مدعی از جمله آمریکا و انگلیسِ خبیث و مدعیان قدرت در مقابل این ویروس ناتوان شدند.

وی در ادامه گفت: مشخص شدن ضعف استکبار در مقابل قدرت الهی، ایجاد فضای انفاق، ایجاد همدلی و صمیمیت، آمدن آحاد مردم به صحنه، تبعیت پذیری مردم از نظام، رسمیت یافتن نهاد اجتماعی فرهنگ ایرانی اسلامی، بازخوانی خاطرات دفاع مقدس و انقلاب، تقویت نهاد خانواده، متبلور شدن عاطفه ذاتی فرهنگ ایرانی، تقویت نوع دوستی، نشان دادن قدرت الهی به اقشار مختلف مردم، نمایش قدرت پزشکی کشور، تبلور مجدد و اثرگذار نقش رهبری، نمایش قدرت نیروهای نظامی از جمله سپاه و بسیج و ارتش، بازخوانی قدرت نظام از دیگر آثار مثبت کرونا در کشور بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1612529
ارسال نظر
نظرات