شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612578
مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس خبر داد:

فراخوانی برای ساخت مینی‌سریال با موضوع «هم‌دلی در مقابل کرونا»

فراخوانی برای ساخت مینی‌سریال با موضوع «هم‌دلی در مقابل کرونا»
مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از اعلام فراخوان این مجموعه برای نگارش فیلمنامه و طرح مینی سریال داستانی با موضوع کمک مومنانه مردم و بسیجان در مبارزه با کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مهدی عظیمی میرآبادی، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از انتشار فراخوان فیلمنامه و طرح مینی سریال با موضوع کمک مومنانه و حضور همدلانه مردم و بسیجیان در مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.

وی گفت: انجمن قصد دارد با حمایت و پشتیبانی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مینی سریال‌هایی داستانی با موضوع کمک مومنانه و حضور همدلانه مردم و بسیجیان عزیز در مبارزه با ویروس کرونا تولید کند از این رو تصمیم گرفته شد تا از طریق فراخوانی مبنی بر ارسال طرح و فیلمنامه آثار تولید و در رسانه‌های تلویزیونی و VOD به نمایش گذاشته شوند.

عظیمی با اشاره به زمان محدود و شاخص‌های انتخاب آثار نیز گفت: زمان بسیار محدود است و حداکثر تا تاریخ ۱۲ خردادماه نویسندگان، کارگردانان و تهیه‌کنندگان محترم فیلم و سینما فرصت دارند تا طرح و یا فیلم‌نامه‌های خود را برای انجمن به آدرس تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۱۶ طبقه سوم و یا در فضای مجازی به شماره ۰۹۱۲۵۴۳۶۳۰۶ و آدرس azimi@chmail.ir ارسال کنند تا اقدامات لازم صورت بگیرد.

مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تاکید کرد: توصیه فراگیری، محتوا، کیفیت فنی و هنری و جذابیت بی‌تردید از شاخصه‌های مهم و تأثیرگذار انتخاب آثار خواهد بود. من توصیه می‌کنم هنرمندان ارجمند هم پیش از ارسال، آثارشان را ثبت کرده تا با خیال راحت‌تر در این فراخوان شرکت کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612578
ارسال نظر
نظرات