شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 18:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612608
تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان عنوان کرد؛

دست خالی آمریکایی ها در برابر ایران با تکرار تحریم ها

دست خالی آمریکایی ها در برابر ایران با تکرار تحریم ها
نجفی گفت: روزی که آمریکا اسم ورسمی داشت کاری از پیش نبرد امروز که بوی تعفن و وحشی‌گری و بی مدیریتی و ولنگاری از داخل آمریکا آن هم خیلی مشمئزکننده به مشام مردم دنیا می رسد بازهم آمریکا حرف از تحریم می زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ ابراهیم نجفی تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان در گفتگو با هرمز اظهار کرد: رابطه ایران و آمریکا با خطای راهبردی آمریکا یعنی تهدید ایران به حمله نظامی بعد از ماجرای تصرف لانه جاسوسی، روزشمار رسوایی آمریکا را کلید زد هر عقل سلیمی می داند که وقتی حضرت امام رحمه الله علیه فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند از همان روز اول باید مبنای محاسبات غلط را تغییر می دادند.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان افزود: هر چه زمان جلوتر آمد آمریکایها با رفتار های خود در میان مردم خاورمیانه و حتی جهان منزوی شدند از طرف دیگر احمق بودن خود را البته به فرمایش قرآن کریم به اثبات رساندند جنگ تحمیلی علیه ایران، نمونه بارز نادانی آمریکایی‌ها در فریب صدام بود.

نجفی با بیان اینکه جنگ تحمیلی باعث شکوفایی کشور ما و افزایش سطح مقاومت ملی شد ادامه داد: کمتر کسی است که اعتراف نکند که جنگ تحمیلی پل پرتاب پیشرفت‌های نظامی ما در برنامه ریزی های نظامی و تولیدات بود چرا که در عمل انجام شده دشمن مجبور به ابتکار شدیم و استعدادهایمان تحت سختی‌ها شکوفا شد.

وی اضافه کرد: تحریم اخیر برخی مسئولان ما از جمله نیروهای خدوم انتظامی و سر و صدای تهدید نفتکش های ایران در دریای کارائیب چه مبنایی دارد این رفتار زشت و مغایر با قوانین بین المللی آمریکایی‌ها هم اکنون آنها را به اینجا رسانده است که سر خود را مثل کبک زیر برف کرده‌اند و مرض تحریم گرفته اند.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان تصریح کرد: روزی که آمریکا اسم ورسمی داشت کاری از پیش نبرد امروز که بوی تعفن و وحشی‌گری و بی مدیریتی و ولنگاری از داخل آمریکا آن هم خیلی مشمئزکننده به مشام مردم دنیا می رسد و جهانیان از این بوی تعفن جلوی بینی خود را گرفته اند و فروپاشی کشوری را که تاریخ دروغین جدیدش با خون انسانهای بیگناه در هم آمیخته را شاهدیم و بازهم آمریکا حرف از تحریم می زند.

نجفی با بیان اینکه حربه تحریم را آمریکایی‌ها بعد از ناتوانی در حوزه نظامی پررنگ کردند اظهار کرد: قبلا ابزار نظامی پشتوانه این تحریم‌ها بود ولی این حربه نظامی دیگر کارساز نیست و این بار تحریم، مانند این است که قلدری مرده است و چماقش کنار نعشش افتاده باشدمعلوم است که کسی از چماق افتاده در کنار جسدش، حساب نمی برد.

وی گفت: کشور ما و مسئولان ما البته آنهایی که به واقع مسئول هستند خوب می‌دانند که حرکت اصیل انقلاب اسلامی بر مبنای شکوفایی داخلی بنیان نهاده شده و اصل بر تولید داخلی میباشد و هیچ نیازی به سرزمین کابوها و یانکی‌ها نداریم پس چه چیز را می‌خواهند تحریم کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان افزود:اگر هدف آمریکایی ها از تحریم این است که تصمیم گرفتند درب آزمایشگاهای تولید شیشه و مواد روانگردان و سایر مواد افیونی را که در حاشیه مرزهای ما و افغانستان تولید می کنند ببندند که زحمت نیروهای انتظامی ما را کم می کنند وگرنه آمریکایی هاکه دیگر نه تولیدی دارند و نه کالای دیگری به کشور ما ارسال می‌کنند.

نجفی خاطرنشان کرد: بار دیگر در کلام به آمریکایی‌ها متذکر می‌شویم از این به بعد، این جمهوری اسلامی ایران است که لحظه به لحظه نفس شما را خواهد گرفت و انتقام لحظه لحظه‌های گردنکشی هایتان را به شما خواهد چشاند و به فرمایش امام خامنه ای مانند کشتی پر زرق و برق تایتانیک غرق تان خواهد کرد منتظر باشید دیری نخواهد پایید.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1612608
ارسال نظر
نظرات