شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612679

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۷۵۷نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۷۵۷نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به چهار هزار و ۷۵۷ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۱۰۹ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز چهارم خرداد ماه به چهار هزار و ۷۵۷ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا چهارم خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به سه هزار و ۱۱۱ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۱۰ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۴۲۱مورد ، اشنویه ۹۴ مورد، بوکان ۳۸۰مورد، پلدشت ۲۲مورد، پیرانشهر ۱۱۳ مورد، تکاب ۱۳۹مورد، چالدران ۱۶مورد، چایپاره ۵۱ مورد، خوی ۹۰۶ مورد، سردشت ۵۱ مورد، سلماس ۲۸۹ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۶ مورد، ماکو ۵۲ مورد، مهاباد ۵۱۳مورد، میاندوآب ۴۶۸مورد، نقده ۱۲۰ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612679
ارسال نظر
نظرات