شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612757
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در یزد

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در یزد
زارع کمالی با اعلام خبر آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در یزد گفت: در این مرحله علاوه بر تدارک بسته های حمایتی و معیشتی تعداد ۱۱۰ جهیزیه نیز تهیه و توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا عنوان کرد: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه به مناسبت عید سعید فطر و همچنین سالروز پیروزی عملیات الی بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر عصر روز چهارشنبه در حسینیه ثارالله یزد برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در این مرحله علاوه بر تدارک بسته های حمایتی و معیشتی توسط بسیجیان پایگاه مقاومت و خیرین بسیجی تعداد ۱۱۰ جهیزیه به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی و ازدواج آسان نیز تهیه و توزیع خواهد شد.

زارع کمالی خاطرنشان کرد: در مرحله اول رزمایش که قبل از ماه مبارک رمضان برگزار شده بود ب همت مردم نوع دوست  دارالعباده یزد ده هزار بسته معیشتی میان خانواده های کم بضاعت توزیع شد. در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه نیز که در سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد 15900 بسته معیشتی دیگر به دست نیازمندان رسید. علاوه بر این دو مرحله به علت استقبال مردم استان 3800 بسته معیشتی دیگر نیز تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد تاکید کرد: سپاه و بسیج همواره در برهه های حساس در کنار هموطنان قدرشناس و غیور خود بوده اند و این رویه تا نابودی و ریشه کنی ویروس منحوس کرونا نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1612757
ارسال نظر
نظرات