شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612762

یک گلچین متفاوت/ «پرگاری» که از امشب پخش می شود

یک گلچین متفاوت/ «پرگاری» که از امشب پخش می شود
سریال «پرگار» به تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی و کارگردانی شهرام شاه‌حسینی از امشب راهی شبکه یک سیما می شود تا پس از سریال های طنز این شبکه،پایتخت، نون خ و زیرخاکی، روایتی متفاوت روانه آنتن کند. مرجانه گلچین بازی متفاوتی در این سریال بر عهده دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شبکه یک سیما پس از پخش سه سریال طنز اجتماعی پرمخاطب پایتخت 6، نون‌خ2 و زیرخاکی، حالا می‌خواهد برای ایجاد تنوع از امشب سریال ملودرام با قصه‌ای اجتماعی با نام «پرگار» را روانه آنتن کند. این سریال روایتگر قصه سه خانواده است که روزگار سرگذشت آنها را به هم گره زده است.

داستان سریال پرگار درباره خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکتری راهی تهران می‌شوند، اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است.

این مجموعه تلویزیونی از امشب هر شب ساعت 22 و 15 دقیقه پخش می‌شود. پنجشنبه نیز خلاصه هفتگی این سریال روی آنتن می‌رود. پیش از این قرار بود مجموعه پرگار در اواخر بهمن پارسال پخش شود که به دلیل برنامه‌های انتخاباتی شبکه یک، پخش آن به پس از ماه رمضان موکول شد.

مرجانه گلچین، فریبا کوثری، علی عمرانی، بهرنگ علوی، بابک کریمی، فریبا جدیکار، الهام طهموری، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، تیما پوررحمانی، زهره نعیمی و... از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. پرگار به تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی و کارگردانی شهرام شاه‌حسینی در ۲۹ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه یک تولید شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612762
ارسال نظر
نظرات