شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612780
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان یزد خبر داد:

آغاز فروش و واگذاری سهام عدالت در بانک های استان یزد

آغاز فروش و واگذاری سهام عدالت در بانک های استان یزد
محمد رضایی گفت: دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام خود را دارند، به شعب بانک‌هایی که قبلا در آن حساب بانکی داشته‌اند مراجعه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد رضایی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص فروش سهم عدالت گفت: دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام خود را دارند، پس از انتخاب روش مستقیم برای سهام خود از امروز سه‌شنبه6 خرداد 99 می‌توانند به شعب بانک‌هایی که قبلا در آن دارای حساب بانکی بوده و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی‌سازی معرفی کرده‌اند، مراجعه کنند.

وی ادامه داد: این افراد پس از مراجعه به بانک می‌توانند با دادن وکالت به بانک برای فروش 30 درصد سهام عدالت خود و تکمیل فرم‌های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش، درخواست فروش سهام توسط بانک را داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان یزد عنوان کرد: هر بانک یا خود دارای صرافی است و یا اینکه صرافی مورد اطمینانی در نظر دارد، بانک با در اختیار قرار دادن اطلاعات و مشخصات فروشندگان سهام عدالت به صرافی مورد نظر خود، از آن صرافی می‌خواهد که این سهام‌ها را در بورس به فروش برساند.

رضایی افزود:  صرافی‌ها زمانی که زمان عرضه این سهام در بورس فرا رسید اقدام به فروش سهام عدالت افرادی که به بانک وکالت فروش داده بودند، می‌کنند و پس از فروش سهام عدالت، پول آن مستقیما به حساب فروشندگان سهام واریز می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1612780
ارسال نظر
نظرات