شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612797
برادر شهید ناجا در کردستان:

تحریم ناجا تحریم امنیت ایران اسلامی است/ دشمنی آمریکا با ملت ایران تمامی ندارد

تحریم ناجا تحریم امنیت ایران اسلامی است/ دشمنی آمریکا با ملت ایران تمامی ندارد
برادر شهید محمد جواد عبدالملکی از شهدای نیروی انتظامی کردستان، گفت: تحریم ظالمانه نیروی انتظامی در واقع تحریم امنیت شهرها، مرزها و آبادانی کشور است که نشان از بغض و دشمنی آمریکا با ملت ایران اسلامی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، شهید محمدجواد عبدالملکی رئیس دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قروه در شهریور ماه سال 94 و در حین انجام ماموریت و در تعقیب و گریز با قاچاقچیان در پی سانحه ناشی از انجام وظیفه، به فیض عظیم شهادت نایل شد؛ شهیدی که اگر ایثار و از خود گذشتگی او و یاران و همرزمانش نبود امنیت و آرامشی که هم اکنون در جای جای ایران اسلامی برقرار است نیز احساس نمی شد.

 این در حالی است که مدعیان حقوق بشر و در راس آنان آمریکای جنایتکار این روزها اقدام به تحریم نیروی انتظامی نموده اند و امنیت کشور را نشانه رفته اند تا چهره فریبکار خود را بیشتر به تصویر بکشند.

 در همین رابطه محمد عبدالملکی برادر شهید محمدجواد عبدالملکی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن محکوم نمودن اقدام اخیر دولتمردان آمریکایی اظهار داشت: سران ایالات متحده در طول بیش از 40 سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد دشمنی خود با ملت ما بارها نشان داده اند.

 وی افزود: کسانی که مدعی دوستی با مردم ایران هستند سال ها پیش و در هشت سال جنگ تحمیلی بمب های خود را بر سر مردم ایران ریختند و پس از آن با ایجاد غائله ها و فتنه ها به دنبال سرکوب امنیت کشور بودند اما نتوانستند در برابر عزم و اراده الهی ملت ایران بایستند.

 عبدالملکی خاطر نشان کرد: هم اکنون سران استکبار که ناامید از لیست تحریم های ظالمانه اقتصادی هستند، سبزپوشان نیروی انتظامی را تحریم می کنند که نشان دهند مشکل اصلی آنان امنیت شهرها و مرزهای کشور است.

 این برادر شهید ناجا با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال بهانه ای برای اجرای توطئه های خود می باشد افزود: دشمن ما نمی تواند پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی را ببیند و از رشد علمی در کشور در هراس است و هم اکنون با تحریم ناجا در واقع به دنبال تحریم امنیت کشور است.

 به گفته عبدالملکی این تحریم با هدف نا امن کردن زندگی مردم و جلوگیری از اقدامات پلیس علیه تروریستهای تحت حمایت آمریکا انجام شده است تا بتوانند مسیر خود را برای توطئه های بیشتر در کشور هموار کنند.

 وی با بیان اینکه پلیس الفبای امنیت هر کشوری است، افزود: این اقدام آمریکا پایان دشمنی آنان با ملت بزرگ ایران نیست و این دشمنی ها همچنان ادامه دارد اما آنچه که مهم است در ایستادگی و مقاومت مردم است که هوشیارانه توطئه های آمریکا را خنثی می کنند.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612797
ارسال نظر
نظرات