شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612799
امام جمعه ابرکوه:

تحریم ناجا خط بطلان بر تفکر غرب پرستان بود

تحریم ناجا خط بطلان بر تفکر غرب پرستان بود
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی گفت: کسانی که خواب آمریکا را می‌بینند مشاهده کنند پلیس یک کشور به دلیل اینکه آمریکا منافعش تامین شود تحت تحریم قرار می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم حسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، ضمن محکوم کردن اقدام ناجوانمردانه رژیم تروریستی آمریکا در قرار دادن ناجا در لیست تحریم گفت: همگان باید به درستی دشمن را بشناسند، کسانی که خواب آمریکا را می‌بینند باید وجدان انسانی آنها بیدار شود تا ببیند پلیس یک کشور که تامین کننده امنیت جانی و مالی مردم است به دلیل اینکه آمریکا منافعش تامین شود تحت مضیقه، فشار، محرومیت و تحریم قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: کسانی که آمریکا و غرب را فرشته نجات خودشان و مملکت می‌دانستند وشاید هنوز هم این تصور را دارند، آیا با این اقدام آمریکا غیرت ملی‌شان اجازه می‌دهد که باز هم دم از مذاکره و رابطه با آمریکا بزنند و آیا واقعا می‌توانند دید مثبتی به آمریکا داشته باشند قطعا جواب این سوال منفی است.

امام جمعه ابرکوه عنوان کرد: ما آمریکا را دشمن شماره یک خود می‌دانیم و از دشمن چیزی جز دشمنی انتظار نداریم اما دوستان باید دشمن شناس باشند و این برای ما و ملت ما مهم است،  غیرت ملی و روحیه وطن دوستی در ذات هر ایرانی نهفته است بنابراین کسانی که هنوز به آمریکا و غرب خوش بین و وامدار غرب هستند یا اینکه منافع مالی و شرایط معیشتی آنها ایجاد می‌کند که به شکلی دلباخته و دلبسته غرب باشد از دیدگاه ملت ما محروم و مطرود هستند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی تصریح کرد: قطعا اقدام آمریکا در قرار دادن ناجا در لیست تحریم اقدامی ناجوانمردانه و خیانتکارانه است و بر خلاف وجدان بشری صورت گرفته است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1612799
ارسال نظر
نظرات