شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612840
امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان:

نیروی انتظامی با تحریم‌های آمریکا، قوی‌تر می‌شود

نیروی انتظامی با تحریم‌های آمریکا، قوی‌تر می‌شود
آخوند عبدالله خوش نظر گفت: نیروی انتظامی نیز همچون سپاه، پای دفاع از مملکت اسلامی ایستاده است و با وجود تحریم آمریکا، قوی تر از گذشته به حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ، مبارزه با تروریسم و حفظ امنیت داخلی کشور می پردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آخوند عبدالله خوش نظر، امام جمعه بخش تازه یاب از توابع مانه و سملقان در گفتگو با عصراترک، با اشاره به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکاگفت: آمریکا به زعم خود می خواهد با تحریم نیروی انتظامی، یکی از بازوان حراست از کیان جمهوری اسلامی ایران را فلج کند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با خیال خامی دست به این تحریم مضحک زده است، ادامه داد: ملت و نظام جمهوری اسلامی همیشه پشت نیروی انتظامی بوده و خواهند بود چرا که امنیت کشور مرهون فداکاری های نیروهای نظامی کشور بوده و خواهند بود.

امام جمعه اهل سنت تازه یاب با تاکید بر اینکه آمریکای جنایتکار با این تحریم نمی تواند هیچ ضرری به نیروی انتظامی بزند، گفت: تجربه نشان داده که همواره گزینه تحریم، جمهوری اسلامی را مقاوم تر کرده است.

وی با اشاره به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا در گذشته، افزود: سپاه پس از تحریم شدن عزم خود را برای مبارزه با استکبار جهانی راسخ تر کرده و به توانایی های بیشتری دست یافته است.

خوش نظر در پایان گفت: نیروی انتظامی هم همچون سپاه، پای دفاع از مملکت اسلامی ایستاده است و با تحریم آمریکا، قوی تر از گذشته به حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ، مبارزه با تروریسم و حفظ امنیت داخلی کشور می پردازد.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1612840
ارسال نظر
نظرات