شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1612845
همسر شهید ناجای استان یزد:

کارکنان ناجا زندگی خود را فدای آسایش و آرامش مردم می‌کنند

کارکنان ناجا زندگی خود را فدای آسایش و آرامش مردم می‌کنند
مریم صفاری گفت: کارکنان نیروی انتظامی زندگی خود را به‌پای آسایش و آرامش مردم فدا می‌کنند و بر همین اساس آمریکائی‌ها با کارکنان زحمت‌کش آن دشمنی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مریم صفاری همسر شهید ایرج صفاری از شهدای نیروی انتظامی استان یزد در مصاحبه با  یزد رسا؛ ضمن اشاره به زندگی 14 ساله خود با این شهید والامقام گفت: علی‌رغم کوتاه بودن این دوران، زندگی با شهید سراسر مملو از خاطرات شیرین بود.

تواضع و سخت‌کوشی، بارزترین شاخصه‌های اخلاقی شهید صفاری

همسر شهید تواضع و سخت‌کوشی را بارزترین شاخصه‌های اخلاقی شهید صفاری بیان کرد و اظهار داشت: ایشان به‌اندازه‌ای متواضع بود که درحالی‌که جانشین ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد بود اما همواره شخصاً در عملیات ها حضور داشت و در شبانه‌روز 20 ساعت کار می‌کرد و می‌گفت من در برابر این لباس و حقوقی که از بیت‌المال می‌گیرم مسئول هستم و باید وظیفه خود درراه خدمت به مردم به‌درستی انجام دهم.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی‌های اخلاقی وی رسیدگی و توجه به خانواده بود به‌نحوی‌که در عین خستگی از بچه‌ها غافل نمی‌شد و مخصوصاً دخترم که در آن زمان 4 ساله بود و علاقه‌مندی زیادی به بابایش داشت خود را ملزم به بازی با او می‌دانست.

صفاری در خصوص حادثه شهادت شهید صفاری اظهار داشت: شهید قبل از اعزام به استان سیستان و بلوچستان در ایستگاه بازرسی شهید مدنی خدمت می‌کرد و پس از بازگشت هم با درخواست مسئول این ایستگاه، به‌عنوان جانشین مشغول به خدمت شد.

 

همسر شهید ادامه داد: در هفته منتهی به شهادت ایشان قرار بود منزلمان را عوض کنیم و به همین منظور درگیر خرید یک سری از لوازم بودیم و شهید نیز در این زمینه عجله می‌کرد البته از ابتدای هفته استرس زیادی داشتم ولی دلیل آن را نمی‌دانستم. روز شهادت، شهید والده خود را برای عمل جراحی در بیمارستان بستری کرده و برای نهار به منزل آمد دخترم ایشان را اذیت می‌کرد من ممانعت کردم اما شهید به من گفت اجازه بده با من غذا بخورد و آخرین نهار دخترم با پدر بود.

وی تصریح کرد: چهارشنبه‌شب ایشان در درگیری با اشرار به شهادت می‌رسد و صبح پنجشنبه شوهر خواهرشوهرم به منزل ما آمد و خبر شهادت همسرم را داد اما من که از این خبر شوکه شده بودم نمی‌توانستم آن را باور کنم.

کارکنان نیروی انتظامی زندگی خود را به‌پای آسایش و آرامش مردم فدا می‌کنند

صفاری با اشاره به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکایی‌ها گفت: کارکنان نیروی انتظامی زندگی خود را به‌پای آسایش و آرامش مردم فدا می‌کنند و طبیعی است که آمریکائی‌ها با کارکنان زحمت‌کش آن دشمنی داشته باشند به فرموده امام راحل اگر روزی آمریکا از ما حمایت و تعریف کند معلوم می‌شود که مسیر را اشتباه رفتیم و این اقدام خصمانه ناشی از حرکت درست پلیس در مسیر خدمت به مردم دارد.

همسر شهید صفاری، شهدای ناجا را از مظلوم‌ترین شهدای کشور برشمرد و ابراز داشت: کمتر درباره شهدای ناجا سخن به میان آمده و خانواده‌های آنان نیز دراین‌باره کمتر صحبت می‌کنند اما دشمن بداند این خانواده‌ها همواره پشت سر رهبر خویش حرکت می‌کنند و فرزندان خود را در مسیر اعتلای دین مبین اسلام و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی تقدیم خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1612845
ارسال نظر
نظرات