شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:58 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612902

ماجرای مرگ زن کپرنشین به دادسرای کرمانشاه کشیده شد

ماجرای مرگ زن کپرنشین به دادسرای کرمانشاه کشیده شد
مهدی قنادی , مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از پیگیری ماجرای فوت زن کپرنشین در دادسری استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مهدی قنادی با اشاره به انتشار خبری در خصوص مرگ یک زن کپرنشین در رسانه‌های استان، اظهار کرد: در خبری که روز گذشته (پنجم خرداد) برخی از رسانه‌های استان آن را انعکاس دادند، عنوان شده که مرگ این زن هنگامی رخ داده که مأموران شهرداری در حال رفع تخلف زمین خواری در محدوده یکی از شهرک‌های کرمانشاه بوده‌اند و تخریب کپر این زن حادثه را رقم می‌زند.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت به وجود آمده در استانبدنبال انتشار این خبر، دادسرای عمومی و انقلاب استان به آن ورود کرده و به جد در حال پیگیری این پرونده هستیم.

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان اضافه کرد: پیکر این زن اکنون در پزشکی قانونی است و ما منتظر اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی استان در خصوص علت مرگ متوفی هستیم.

وی تاکید کرد: طی روزهای آینده نظر دقیق پزشکی قانونی در این رابطه اعلام خواهد شد و چنانچه محرز شود فرد یا افرادی در مرگ متوفی مقصر باشند، بدون اغماض با آنها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

قنادی یادآور شد: از همه اصحاب رسانه استان می‌خواهیم تا زمان اعلام نتیجه قطعی پزشکی قانونی از انتشار مطالب غیرواقعی پرهیز کنند و اطمینان خاطر می‌دهیم در صورتی که تخلفی محرز شود با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612902
ارسال نظر
نظرات