شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:11 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1612988
امام جمعه هفشجان:

نیروی انتظامی ضامن امنیت شهرها و روستاها است

نیروی انتظامی ضامن امنیت شهرها و روستاها است
حجت الااسلام سید حسن جلالی امام جمعه هفشجان گفت: پلیس در هر زمان و با هر شرایطی به وظیفه خود به خوبی عمل کرده و امنیت را برای شهرها رقم زده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین سید حسن جلالی امام جمعه هفشجان در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: با توجه به جایگاه مهم نیروی انتظامی، پلیس، امنیت جامعه را در دست گرفته و امتحان خود را در این زمینه پس داده است.

وی با اشاره به اینکه از نیروهای خدوم جامعه اسلامی می توانیم به نیروهای امنیتی و پلیس اشاره کنیم تصریح کرد: پلیس در هر زمان و با هر شرایطی به وظیفه خود به خوبی عمل کرده و امنیت را برای شهرها رقم زده است.

جلالی با بیان اینکه نیروهای امنیتی و پلیس ضامن امنیت شهرها و روستاهای این مرز و بوم است عنوان کرد: اگر نیروی انتظامی نبود هرج و مرج و مفاسد اخلاقی در شهرها و آبادی ها بیداد می کرد و جوامع دچار از هم پاشیدگی می شد.

وی با اذعان بر اینکه اقدام احمقانه آمریکا مبنی‌بر تحریم نیروی انتظامی نشان از چهره پلید دولت تروریست دارد گفت: آمریکایی ها مرض سیاسی دارند وگرنه نیروی انتظامی یک سازمان بی طرفی است که در تمام کشور ها یک وظیفه واحد دارند و آن جلوگیری از هرج و مرج در جامعه است.

امام جمعه هفشجان یاد آور شد: نیرو انتظامی در یک سازمان اجتماعی است و هیچگاه در میادین سیاسی ورود پیدا نکرده است پس دلیلی بر تحریم کردن آن نیست.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی همیشه مقابل اشرار ایستاده است گفت: نیروی انتظامی در رابطه با اشراری که از کشورهای دیگر به طرف سرزمین ما هجوم آورده و مواد مخدر را وارد کشور میکردند ایستادگی می کرد.

حجت الاسلام جلالی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی شهید بسیاری داده تا مملکت ما دچار آسیب نشود آن ها وظیفه خود را به خوبی انجام داده و دعای خیر مردم همیشه همراه آن ها است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612988
ارسال نظر
نظرات