شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613092
معاون اجتماعی سپاه کربلا:

اقدام آمریکا علیه نیروی انتظامی یک تحریم کور و مانور تبلیغاتی برای غرب است

اقدام آمریکا علیه نیروی انتظامی یک تحریم کور و مانور تبلیغاتی برای غرب است
احمد حمیدی نژاد گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک تحریم کور است زیرا بی‌نتیجه و بی‌حاصل است و نیروهای نظامی و انتظامی ما هیچ‌گاه به خارج از کشور وابسته نبودند و نیستند فلذا اعمال تحریم فقط یک مانور تبلیغاتی برای غرب و شیفتگان آنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام احمد حمیدی نژاد طی گفت‌وگویی با خبرنگار بلاغ بابیان اینکه تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک تحریم کور است زیرا بی‌نتیجه و بی‌حاصل است گفت: نیروهای نظامی و انتظامی ما هیچ‌گاه به خارج از کشور وابسته نبودند و نیستند فلذا اعمال تحریم فقط یک مانور تبلیغاتی برای غرب و شیفتگان آنان است.
 
وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند هرگاه دشمنان از شما عصبانی هستند باید بدانید که خوب عمل کردید و نقشه‌های آنان را خنثی ساختید.
 
معاون اجتماعی سپاه کربلا با اشاره به اینکه این تحریم نشان از آن دارد که نیروی انتظامی به وظایف خود و در برابر انواع فتنه‌ها و تأمین نظم امنیت کشور و ولایت‌پذیری به‌خوبی عمل کرده است تأکید کرد: این نهاد انقلابی در برابر برخی تفکرات که معتقد بودند نباید بهشت و جهنم مردم را ما تعیین کنیم ایستاد و به‌خوبی عمل کرد فلذا نیروی انتظامی هم موضع اعتقادی و هم تأمین امنیت طوری عمل کردند که باعث عصبانیت دشمنان شدند.
 
حمیدی نژاد خاطرنشان کرد: این تحریم از سوی آمریکا باهدف هدایت و ارسال پیام به دوستان خود در داخل ایران و منطقه بود که شکست نقشه‌ها و فتنه‌های آمریکایی به علت عوامل قدرت و اقتداری مانند نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده است.
 
وی بیان کرد: این تحریم یک پیام دیگر به مردم انقلابی ایران نیز دارد که بیش‌ازپیش باید از نهادهای انقلابی حمایت کنند و حفظ انسجام و وحدت ملی منجر به شکست سیاست‌های خبیثانه آمریکا خواهد شد.
 
معاون اجتماعی سپاه کربلا در پایان گفت: نیروی انتظامی متشکل از افرادی دلسوز، انقلابی و ولایتمدار است که همواره در خط انقلاب و رهبری و در راستای حفظ نظم و امنیت کشور گام برمی‌دارد و فلذا نه‌تنها این تحریم‌ها آنان را دچار ضعف نمی‌کند بلکه منجر به افزایش اقتدار و حمایت ملی از این نهاد انقلابی می‌شود.  

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613092
ارسال نظر
نظرات