شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613115

تحریم ناجا هیچ خللی در اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت

تحریم ناجا هیچ خللی در اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: امروز آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت این کشور را نشانه گرفته است و این دست تحریم ها هیچ خللی در اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر آمده از خون هزاران شهید گلگون کفن است، ایجاد نخواهد کرد و مصمم تر از گذشته برای رسیدن این اهداف حرکت خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل پور مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر در گفت و گو با سپاس، با اشاره به تحریم ناجا، اظهار کرد: دشمنی آمریکا با مردم ایران سابقه چهل ساله دارد و ماحصل این دشمنی، تحریم شخصیت‌ها، مسئولان سیاسی، اقتصادی، امنیتی و نهادها که از برنامه های دولت آمریکا علیه نظام اسلامی بوده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: اگر چه تحریم ها مشکلاتی را به وجود آورد اما موجب شد توجه ما به ظرفیت ها و توانائی های داخلی معطوف شود و به همین علت امروز به رغم خواست دشمن، ایران به مراتب قوی تر و مقتدر تر از سالهای اول انقلاب است.

اسماعیل پور افزود: فرمانده کل قوا درمراسم دانش آموختگی دانشگاه علوم انتظامی فرمودند توانایی‌های شما، آبروی نظام جمهوری اسلامی است. قدرت شما، رشادت شما، اقدام شما، حرکت بجا و بموقعِ شما، مایه‌ی افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: امروز آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت این کشور را نشانه گرفته است و این دست تحریم ها هیچ خللی در اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر آمده از خون هزاران شهید گلگون کفن است، ایجاد نخواهد کرد و مصمم تر از گذشته برای رسیدن این اهداف حرکت خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613115
ارسال نظر
نظرات