شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613141
فرماندار شهرستان بهار:

وضعیت بهار در شیوع بیماری کرونا تحت کنترل است/ مشکل فقط در یک روستاست

وضعیت بهار در شیوع بیماری کرونا تحت کنترل است/ مشکل فقط در یک روستاست
طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی علوم پزشکی استان همدان در طی ۱۱ روز شاهد افزایش ۲۷ نفر مبتلا به بیماری کرونا در شهرستان بهار بودیم که باعث نگرانی هایی برای مردم شد اما فرماندار این شهرستان اوضاع را تحت کنترل می داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان قنبری، فرماندار بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: وضعیت شهرستان بهار در زمینه بیماری کرونا خوب است؛ اما تنها یک روستا باعث ایجاد مشکل در شهرستان شده و بیشترین شیوع شهرستان مربوط به همان یک روستا است.

فرماندار بهار ادامه داد: روستای زاغه بیشترین شیوع بیماری را طی یکی دو هفته گذشته داشته به طوری که حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر از ساکنین روستا به این بیماری مبتلا شده اند.

قنبری اظهار داشت: هم اکنون نزدیک به دو هفته است که این روستا را تحت کنترل قرار داده‌ایم و تمام تمهیدات لازم از جمله ضدعفونی معابر، ایجاد ایست و بازرسی، کنترل عبور و مرور و قرنطینه خانگی را برای مردم این روستا در نظر گرفته‌ایم و اجازه ورود و خروج خودروها به روستا داده نمی‌شود.

وی گفت: تمامی کارگاه های تولیدی و دعانویسی ها را در این روستا تعطیل کرده ایم؛ چرا که به کارگاه های تریلی سازی این روستا از تمام ایران تردد وجود دارد همچنین در این روستا تعدادی دعانویس فعالیت دارند که مسافرین و افرادی خارج از استان به این مکان ها تردد دارند، به همین دلیل جلوی کار آنها را گرفتیم.

فرماندار بهار همچنین اظهار داشت: با دکتر به نشان مدیر شبکه بهداشت شهرستان بهار تمامی هماهنگی‌ها صورت گرفته تا تمام قوای خود را برای کنترل بیماری در این روستا متمرکز کنند.

وی گفت: خوشبختانه در سایر نقاط شهرستان مشکلی نداریم و تنها مشکلمان در این نقطه است که امیدواریم برای یکی دو هفته آینده مشکل این روستا نیز حل شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613141
ارسال نظر
نظرات