شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613168
ورزشکار بوشهری:

تحریم ناجا توسط آمریکا حرکت بزدلانه‌ای است

تحریم ناجا توسط آمریکا حرکت بزدلانه‌ای است
ورزشکار بوشهری گفت: در روزهایی که نفتکش های ما رسیده اند و می رسند به کشور ونزوئلا و با پرچم کشورمان این مسیر را طی می کند، اقدام آمریکا، حرکت بزدلانه ای بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ محمد مهدی قربانی ورزشکار بوشهری گفت: در روزهایی که نفتکش های ما رسیده اند و می رسند به کشور ونزوئلا و با پرچم کشورمان این مسیر را طی می کند، این اقدام آمریکا، بسیار اقدام بزدلانه ای آمریکا بود. چون یک نهادی که نقش پاسداری از امنیت و آسایش مردم در داخل کشور را ایفا می کند را مورد تحریم قرار دادند و این نشان دهنده این است که دشمن ما چقدر از نهادهای امنیتی که وظایف آنها عمدتاً در داخل کشور است ترس و واهمه دارد و از طرفی این مهم نشان دهنده ضعف دولت تروریست آمریکا است.

ورزشکار بوشهری افزود: نظر شخصی بنده این است که، نیروی انتظامی در کشور ما واقعاً در جایگاهی که باید باشد قرار ندارد، امیدوارم این تحریم سبب خیر گردد تا نیروی انتظامی برگردد به آن جایگاهی که باید باشد. سبز قامتان نیروی انتظامی با میزان حقوقی نسبتاً پایین، یک کار بسیار سختی را که با جان آنها نیز سر و کار دارد به نحو قابل قبولی انجام می دهند.

قربانی اظهار کرد: جامعه ورزشی این اقدام آمریکا را محکوم می کند و دست تک تک پرسنل نیروی انتظامی را که در گرما و سرما برای امنیت و آرامش جامعه تلاش می کنند، به گرمی می فشاریم و سپاس گذار نیروی محترم انتظامی هستیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613168
ارسال نظر
نظرات