شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613171
نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس:

تحریم ناجا اوج حماقت آمریکایی ها است/ استکبار هیچگاه نخواهد توانست امنیت ایران را هدف قرار دهد

تحریم ناجا اوج حماقت آمریکایی ها است/ استکبار هیچگاه نخواهد توانست امنیت ایران را هدف قرار دهد
نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس یازدهم گفت: اقدام اخیر سران کشور آمریکا در تحریم ناجا اوج حماقت آنان را نشان می دهد چرا که مردم ما امروز بیش از همیشه به پلیس اعتماد دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز اوسطی نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس یازدهم امروز و در نخستین روز کاری مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با محکوم نمودن اقدام اخیر دولتمردان آمریکایی در تحریم ناجا اظهار داشت: سران دیکتاتور ایالات متحده با رفتار خصمانه خود به خوبی نشان داده اند که در مقابل ملت ایران و امنیت مرزها و شهرهای کشور قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال عملی ساختن توطئه های خود در کشور است افزود: تحریم ناجا به معنای تحریم امنیت کشور است و این اقدام احمقانه در جهت تضعیف امنیت از حالا شکست خورده است و مردم به خوبی معنی رفتار آمریکایی ها را متوجه شده و پاسخ آن ها را با حمایت از فرزندان ناجا خواهند داد.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه چنین رفتاری نخواهد توانست مانع از رشد و بالندگی نیروهای نظامی و امنیتی باشد، خاطر نشان کرد: همانگونه که پیش از این نیز دیده ایم تحریم های دشمن زمینه پیشرفت و توسعه را ایجاد کرده است و هم اکنون تحریم ناجا نیز نشان دهنده اقتدار نیروی امنیتی ایران اسلامی است.

به گفته وی سران ایالات متحده به خوبی از نقش تاثیرگذار نیروی انتظامی در تأمین امنیت مطلع هستند و از افزایش قدرت نیروی انتظامی در هراس می باشند.

اوسطی در پایان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی باید روز به روز مجهزتر و مقتدر تر از قبل باشد، تحریم های آمریکا را بی اثر دانست و گفت: رفتار های دوگانه آمریکا غیر قابل اعتماد بودن آنان را نمایان کرده است و امروز مردم به خوبی با چهره پلید استکبار آشنا هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613171
ارسال نظر
نظرات