شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613199
امام جمعه سنندج:

تحریم نیروی انتظامی عمق دشمنی های آمریکا با ملت ایران را نمایان کرد

تحریم نیروی انتظامی عمق دشمنی های آمریکا با ملت ایران را نمایان کرد
امام جمعه سنندج گفت: رژیم مستکبر آمریکا با تحریم نیروی انتظامی نشان داد که دشمن امنیت و آرامش اجتماعی ملت های مستقل بوده و کمر به سلب آسایش عمومی در مناطق مختلف بسته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار کُردتودی اظهار کرد: رژیم مستکبر و جهانخوار آمریکا با داعیه دارای بر حکومت بر جهان دست به انواع خرابکاری ها در نقاط مختلف می زند.

وی افزود: پشت همه آشوب ها و جنگ ها در سطح جهانی نشانه هایی از دخالت آمریکایی ها پیدا می شود و آن ها منافع خودشان را در ناآرامی دیگر نقاط می بینند.

امام جمعه سنندج گفت: آمریکایی ها با راه انداختن جنگ های مختلف به فروش هزاران میلیاردی اسلحه پرداخته و تنها چیزی که برای آنان اهمیتی ندارد جان و مال انسان هاست.

ماموستا رستمی افزود: استکبار جهانی از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی ایران با انواع توطئه ها سعی بر خدشه دار کردن مسیر عزت ملت ایران نمود اما به فضل الهی و رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری تاکنون این توطئه ها به ثمر ننشسته است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنان خود به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه ملت ایران در این چهل سال اشاره کرد و گفت: این تحریم ها و ناجوانمردی ها سختی های بسیاری را بر ملت ایران تحمیل کرده است اما هیچگاه بر عزم و اراده ملت ایران در مسیر عزتمندشان اثری منفی نگذاشته است.

ماموستا رستمی افزود: طی چند روز اخیر نیز شاهد تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی رژیم مستکبر آمریکا بودیم که این امر نشان دهنده این مطلب است که آمریکایی ها از امنیت و آرامش پایدار در ایران سخت ناراحت هستند و به هر دری می زنند که این امنیت و آرامش را به هم زنند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی وظیفه اش استقرار امنیت در جامعه و حفاظت از جان و مال اقشار مختلف مردم است و تحریم این نیرو توسط آمریکا به این معناست که دشمنان سعی بر خدشه دار کردن امنیت جامعه و تعدی به جان و مال ایرانیان را دارند.

ماموستا رستمی در پایان سخنان خود اظهار کرد: باید همه ما در برابر توطئه های استکبار جهانی هوشیار باشیم و با انسجامی همه جانبه از امنیت و اقتدار کشورمان حفاظت نماییم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613199
ارسال نظر
نظرات