شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 18:37 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613294
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

چهارمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه بین نیازمندان هرمزگان آغاز شد

چهارمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه بین نیازمندان هرمزگان آغاز شد
سردار سالاری گفت: در چهارمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی بیش از ۶۵ هزار بسته معیشتی در سطح کل استان هرمزگان تهیه و توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم چهارمین مرحله رزمایش همدلی و مواسات در هرمزگان اظهار کرد:خداوند را شاکریم که به واسطه نفس مسیحایی رهبر معظم انقلاب توفیق شد رزمایش کمک مومنانه که یک حرکتی بزرگ است برای همه ما مهیا شد.

وی با بیان اینکه این حرکت با نگاه تیزبین رهبر انقلاب به وقوع پیوست کاری بسیار مبارکی در سراسر کشور رخ داد افزود: از همان ابتدای شاهد تحرک و جوش و خروش اقشار و نهادهای مختلف در کشور بودیم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: در استان هرمزگان با محوریت نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس این قرارگاه هدایت شد و برکات زیادی را برای مردم استان به همراه داشت.

سالاری عنوان کرد: دو مرحله از رزمایش همدلی و کمک مومنانه و همزمان با سراسر کشور در استان هرمزگان سپری شد و ما در استان سه مرحله از آن را انجام دادیم و این حرکت در هرمزگان امروز چهارمین مرحله است.

وی افزود: به کمک مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان هرمزگان در چندین مرحله سپری شده رزمایش کمک مومنانه بیش از ۱۶۰هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا درسراسر هرمزگان توزیع شد.

وی با بیان این که امروز آخرین مرحله رزمایش همدلی و موسسات است عنوان کرد: بیش از یک میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان کمکهای نقدی جمع آوری شده است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در چهارمین مرحله بیش از ۶۵ هزار بسته معیشتی در سطح کل استان تهیه و توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613294
ارسال نظر
نظرات