شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:56 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613303
آیت الله علما:

رزمایش مواسات و همدلی بهترین راه برای کمک به همنوعان است

رزمایش مواسات و همدلی بهترین راه برای کمک به همنوعان است
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به کمک های مومنانه مردم گفت: رزمایش مواسات و همدلی بهترین راه برای کمک به همنوعان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما در سومین رزمایش مواسات و همدلی که به همت خیرین و کمک سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: رزمایش مواسات به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی و برای رفع گرفتاری‌های ناشی از بیماری کرونا با کمک‌های خرد و کلان عموم مردم و خیران برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه افزود: پویش همدلی بهترین راه برای کمک به همنوعان است و شاهدیم که در سراسر کشور مردم به خوبی پای کار آمدند.

وی با تاکید بر اینکه مردم برای اجرای این رزمایش مهم باید پای‌کار باشند تا رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی به درستی تحقق یابد، گفت: حدود ۸۰ روز است که مردم انفاق می‌کنند.

امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: هم اکنون با همت خیرین و تلاش نیروهای بسیجی بسته‌های معیشتی آماده و بین ضعفا توزیع می‌شود.

آیت الله علما بیان داشت: ایران در قضیه کرونا از همه لحاظ بی نظیر بوده و خوش درخشیده است.

وی گفت: در این شرایط سخت بازاریان، کسبه، اصناف و … پای کار هستند و از مال خود انفاق می‌کنند تا همنوعان خود را یاری کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613303
ارسال نظر
نظرات