شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 20:19 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613311
فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد؛

توزیع ۲۰۰هزار بسته معیشتی در رزمایش مواسات و همدلی در گیلان + عکس

توزیع ۲۰۰هزار بسته معیشتی در رزمایش مواسات و همدلی در گیلان + عکس
فرمانده سپاه قدس گیلان، گفت: با دستور رهبرانقلاب از نیمه شعبان تاکنون ۲۰۰هزار بسته به ارزش ۴۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان تهیه شده و بین نیازمندان در استان گیلان توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی،، حجت الاسلام عادلی سخنگوی رزمایش مواسات و همدلی در حاشیه برگزاری سومین مرحله رزمایش مواسات در مصلی امام خمینی(ره) رشت با بیان اینکه سومین مرحله رزمایش بزرگ مردمی کمک مومنانه در حال برگزاری است اظهار کرد: امروز ۵۰هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان ویروس کرونا تقسیم می‌شود.

حجت‌الاسلام عادلی با بیان اینکه بسته های امروز دارای بخش ویژه ای از هدیه امام رضا(ع) است بیان کرد: تاکنون طبق آمار ما بدون کمک های گروه‌های جهادی، بهزیستی، کمیته امداد، کمک ها مردمی و … حدود ۲۰۰هزار بسته معیشتی در ۳ مرحله و یک مرحله ۴۶هزاری تقسیم شده که ارزش آن حدود ۴۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان بود و بخش زیادی از طریق مردم تهیه شده است.

وی با تاکید بر تأثیر مردم در این کمک ها گفت: مردم در سیل، زلزله، کرونا و … مثل همیشه درخشیدند.

حجت الاسلام سعید مهدوی، مسئول آستان قدس رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه حسن ختام رزمایش مواسات با تبرکی از امام رضا(ع)است اظهار کرد: در طول ایام اوج کرونا تبرکی و غذای تبرکی امام رضا (ع) در بین کادر درمان و بیماران توزیع شد.

مهدوی با بیان اینکه در حوزه مربوط به رزمایش مواسات آستان قدس هم در کنار این رزمایش بوده گفت: بخشی از کمک‌های آستان قدس نیز توزیع شده است.

وی با تاکید بر اینکه خادم یاران امام رضا(ع) در طول چند ماه به نام نامی امام رضا(ع) بسیاری از نذورات را بدون رسانه ای شدن و کاملا مردمی در بین مناطق محروم توزیع کردند افزود: بعد از این رزمایش که چشمه ای از مجاهدت های مردم است برکت‌ها سرازیر می‌شود و انتظار میرود که در دوره پسا کرونا هم مشکلات برطرف شود.

سردار محمد عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن گرامیداشت یاد امام و شهیدان با بیان اینکه این گزارش کار ملت است اظهار کرد: در طول زمان دستور رهبرانقلاب از نیمه شعبان ۲۰۰هزار بسته به ارزش ۴۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان تهیه شده و به دست نیازمندان رسیده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امیدواریم با این کمک بتوانیم مشکلی را کم کرده باشیم؛ ما همیشه کنار این مردم و ملت هستیم.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه در روزهای اول از لحاظ روانی کادر پزشکی و مردم دچار بحران شده بودند بیان کرد: بچه های سپاه قدس و مدافعین حرم گردان تشکیل دادند به بیمارستان ها رفتند که باعث شد کادر درمانی و بیماران روحیه بگیرند.

سردار عبدالله‌پور افزود: سرزمینی نمانده که بسیجیان نروند و ضد عفونی نکنند؛ همچنین بچه های لشکر و طلاب بسیجی در بحث اموات هم ورود کرده و اجازه ندادند که افراد بدون غسل دفن شوند.

برنجیان، یکی از خیرین استان گیلان نیز با بیان اینکه ما طبق دستور از ابتدای نیمه شعبان توانستیم با چند خیّر دیگر ظرف ۷۲ ساعت ۳هزار و ۱۷۵ بسته معیشتی مهیا کنیم اظهار  کرد: امیدواریم دیگر هیچ وقت چنین اتفاقاتی تکرار نشود ولی اگر هم بشود ما همیشه پای کار هستیم.

 

توزیع ۲۴۵۰ بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی در رودسر + عکس

امام جمعه رودسر با اشاره به توزیع ۲۴۵۰ بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی در رودسر، گفت: در مراحل مختلف اجرای رزمایش مواسات و همدلی ۱۰هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی و کارت اعتباری به ارزش ۲ملیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در بین نیازمندان در شهرستان رودسر توزیع شد.

به گزارش ۸دی، حجت السلام تقی روحانی امام جمعه رودسر امروز در حاشیه برگزاری مرحله سوم توزیع بسته های معیشتی در این شهرستان اظهار کرد: شاهد برگزاری مرحله سوم مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه هستیم و قطعا جهانیان مشاهده خواهند کرد که ملت بزرگ ایران علیرغم مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه برای کمک به هم نوع هایشان به میدان آمدند این در حالی است که شاهد صف های طولانی مردم در کشورهای مدعی اروپایی و آمریکایی برای گرفتن ارزاق هستیم.

وی افزود: مردم با یک اشاره ی رهبر انقلاب برای دستگیری از آسیب دیدگان به میدان آمدند و برادران سپاه هم به خوبی میدان داری کردند.

امام جمعه رودسر با اشاره به توزیع ۲۴۵۰ بسته معیشتی به همراه کارت اعتباری در مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی، اظهار کرد: این ملت داشته هایشان را با یکدیگر تقسیم کردند.

وی با تشکر از نیروهای بسیجی و سپاهی و نیروهایی که در جمع آوری و توزیع بسته های معیشتی نقش داشتند، خاطرنشان کرد: امیدوارم به زودی این بیماری ریشه کن شود.

امام جمعه رودسر، تصریح کرد: در مراحل مختلف اجرای رزمایش مواسات و همدلی ۱۰هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی و کارت اعتباری به ارزش ۲ملیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در بین نیازمندان در شهرستان رودسر توزیع شد.

 

۲۵۰۰ بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی در آستانه اشرفیه توزیع شد

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613311
ارسال نظر
نظرات