شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 21:27 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613324
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی خبر داد؛

آغاز مرحله سوم رزمایش «کمک مومنانه» در آذربایجان‌غربی/ اهدای 30 هزار بسته معیشتی به نیازمندان

آغاز مرحله سوم رزمایش «کمک مومنانه» در آذربایجان‌غربی/ اهدای 30 هزار بسته معیشتی به نیازمندان
معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی از توزیع 30 هزار بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، یوسف شاکر در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در آذربایجان غربی، گفت: مرحله سوم رزمایش «کمک مومنانه» در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز در آذربایجان‌غربی برگزار شد.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: در این مرحله 30 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر از کرونا در سطح استان توزیع می شود.

وی گفت: در مرحله اول و دوم رزمایش کمک مومنانه، 250 هزار بسته اقلام معیشتی در میان خانواده هایی که بواسطه شیوع کرونا دچار مشکل معیشتی شده بودند توزیع شده است.

شاکر تصریح کرد: هم چنین در راستای رزمایش کمک مومنانه یک هزار و 500 سری جهیزیه تقدیم زوج های تازه ازدواج کرده محروم آذربایجان غربی شده است.

این رزمایش در راستای لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه و مساوات در مناطق مختلف استان همگام با سراسر کشور در حال اجرا است.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1613324
ارسال نظر
نظرات