شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613386
فرمانده کل سپاه:

امروز ساحل خلیج فارس شاهد جشن میلاد یک قدرت جدید است/ نقشه راه ما قوی شدن است

امروز ساحل خلیج فارس شاهد جشن میلاد یک قدرت جدید است/ نقشه راه ما قوی شدن است
سرلشکر سلامی با بیان اینکه امروز ساحل خلیج فارس شاهد جشن میلاد یک قدرت جدید است، گفت: نقشه راه ما قوی شدن است و ما راه خود را با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی یافته‌ایم. قوی شدن منطق و آرمان و هدف و برنامه ما است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازهرمز، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم الحاق ۱۱۲ فروند شناور موشک‌انداز به ناوگان مدافعان امنیت خلیج فارس در بندرعباس اظهار کرد: آنچه که امروز در نیروی دریایی و در قالب الحاق شناورهای جدید برگزار می‌شود، جلوه کوچکی از اثر شکوهمندی جهش تولید در قدرت دفاع دریایی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه امروز ساحل خلیج فارس شاهد جشن میلاد یک قدرت جدید است، افزود: نقشه راه ما قوی شدن است و ما راه خود را با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی یافته‌ایم. قوی شدن منطق و آرمان و هدف و برنامه ما است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به ارکان قوی‌شدن و معادله حاکم بر آن در دنیا، تصریح کرد: اراده استفاده از قدرت برای درهم شکستن اراده دشمن، حکمت بکارگیری قدرت بر پایه منطق، تدبیر و قاعده و قدرت به عنوان نمادی برجسته از فیزیک اقتدار آفرین یک ملت از ارکان قدرت است اما در بسیاری از کشورها که صاحب قدرت بزرگ هستند، حکمت بکارگیری قدرت ضعیف است و نمونه آن را در وجود دولت آمریکا می‌بینیم که با وجود سازه‌های گسترده مادی اما فاقد حکمت است و هرچه قدرت بیشتری به کار می‌گیرند، شکست‌های بیشتری را متقبل می‌شوند.

در حال تکمیل است…

https://www.dana.ir/1613386
ارسال نظر
نظرات