شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613401
نماینده مردم سقز و بانه:

خروجی تحریم آمریکا، اتحاد مردم و اقتدار ناجا است

خروجی تحریم آمریکا، اتحاد مردم و اقتدار ناجا است
خروجی تحریم آمریکا اتحاد مردم و اقتدار ناجا است و هدف آمریکا از تحریم نیروی انتظامی ایجاد ناامنی در کشور است اما با هوشیاری نیروهای مسلح امنیت روز به روز در کشور بیشتر خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی درگفتگو با کُردتودی، با اشاره به اعمال تحریم آمریکا علیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: خروجی تحریم آمریکا اتحاد مردم و اقتدار ناجا است و هدف آمریکا از تخریب نیروی انتظامی ایجاد ناامنی در کشور است ولی امنیت روز به روز در کشور بیشتر خواهد شد.

رحیمی ضمن ظالمانه دانستن تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا اظهار کرد: تحریم ناجا به عنوان عامل مهم در تامین امنیت کشور ،عملی مستکبرانه است اما دشمنان با این اقدام و تحریم در واقع خواری و ذلت خود را نمایان کردند.

وی در ادامه اضافه کرد :با توجه به اینکه پلیس وظیفه  ایجاد امنیت را بر عهده دارد، تحریم آن مقابله با امنیت  درونی کشورها و حقوق شهروندی و زیر پا گذاشتن حقوق کرامت انسانی است، این تحریم‌ها در حالی اتفاق افتاده که خود این کشورها در صورت مبارزه با عوامل پلیس سخت‌ترین برخوردها را خواهند داشت.

رحیمی با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا دیگر عنوان تبلیغاتی به خود گرفته است افزود: سران آمریکا می‌دانند که این اقداماتشان بی تاثیر است اما به تعبیر امام (ره) آمریکا همانند شیر پیری است که کاری از او ساخته نیست و تنها می خواهد اعلام وجود و حضور کند.

وی در پایان با اشاره به خدمت نیروهای ناجا در راه امنیت تاکید کرد: مردم در قبال این تحریم ها باید از خدمتگزاران امنیت بیش از بیش تجلیل کنند و با تقدیر از این اشخاص وظیفه انسانی، عقلی و شرعی خود را به جا بیاورند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613401
ارسال نظر
نظرات