شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613410
منتشلو کارشناس مسائل مذهبی؛

کاسبان قتل رومینا اشرفی با اسلام سرجنگ دارند و دنبال بهانه می گردند

کاسبان قتل رومینا اشرفی با اسلام سرجنگ دارند و دنبال بهانه می گردند
منتشلو با اشاره به قتل رومینا اشرفی وهوچی گرهای ضدانقلاب واصلاحات چی ها درخصوص این واقعه گفت: مروجان فساد و کاسبان قتل رومینا اشرفی با اسلام سرجنگ دارند و دنبال بهانه می گردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی منتشلو کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،  بااشاره به قتل رومینا اشرفی و هوچی گرهای ضدانقلاب واصلاحات چی ها درخصوص این واقعه گفت: مروجان فساد و کاسبان قتل رومینا اشرفی با اسلام سرجنگ دارند و دنبال بهانه می گردند.

وی در ادامه افزود:همان‌هایی که می‌گویند اعدام غیرانسانی و غیر اخلاقی است این روزها به تکاپو افتاده‌اند که چرا پدر رومینا را اعدام نمی‌کنند.همان‌هایی که نه به کودک همسری می‌گفتند، از دوست پسر داشتن یک دختر ۱۳ ساله به نیکی یاد می‌کنند!

ناگفته پیداست که آنهامشکلشان دخترک مظلوم نیست، این‌ها با اسلام سر جنگ افتاده‌اند؛ به دنبال بهانه می‌گردند.

منتشلو اضافه کرد: خانم شهین مولاوردی که به اتهام ترویج همجنس گرایی اخیرا دادگاهی شده و با کمال وقاحت تمام قتل عمد زن دوم نجفی رو توجیه می کرد توئیت میزند که قتل های ناموسی تمامی ندارد.سوال اینجاست که اگر پدر  مرحوم رومینا اشرفی به ازدواج او راضی می شد، همین نیلوفر ابتکار و شهیندخت مولاوردی مروج همجنس بازی و توجیه گران قتل زن دوم نجفی و دار و دسته اشان شروع نمی کردند علیه  کودک همسری جنجال سازی کنند؟

این کارشناس مسائل مذهبی گفت: اگر آنها نگران و منتقد تکرار اینطور قضایا هستید، چرا ازدواج زیر ۱۸ ساله‌ها رو سامان ندادند، بلکه برعکس چنین ازدواج‌هایی رو به اسم کودک - همسری  را بوق و کرنا کردند.

وی تصریح کرد: جای تعجب است که خانم ملاوردی هنوز به دنبال تفکر غربی است؛ ای کاش نصف آن مقداری که در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و سیاسی متمسک به تمدن و تفکر غربی بودیم ، به داشته های خود توجه داشتیم.

منتشلو افزود:امروز تفکر غربی در هیچ کجای دنیا مورد قبول نیست و جایگاهی ندارد.

وی تصریح کرد:وقتی دولت حداقلی آمریکا نتوانست در بحران کرونا کشورش را به درستی مدیریت کند، در این وضعیت سبک زندگی به مانند غرب چه توجیهی دارد.

منتشلو یاد آورشد:متاسفانه همه این اقدامات با محوریت دستگاههای دولتی و با هزینه بیت المال در حال اجرایی شدن است معاونت امور زنانی که می بایست پیگیری اجرایی شدن قانون تسهیل ازدواج که 14 سال از تصویب آن می گذرد و در حال خاک خوردن است باشد و به فکر ازدواج 12 میلیون جوان ایرانی که در آستانه ازدواج و برخی هم در آستانه تجرد قطعی هستند باشد، منتاسفانه همه تلاش و پتانسیل خود را در راستای اجرایی کردن طرح های غربی و مغایر با فرهنگ و آداب ایرانی اسلامی متمرکز نموده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1613410
ارسال نظر
نظرات