شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613416
کارشناس مذهبی اهل سنت کردستان:

خون رومینا بر گردن مسئولان سند 2030 در بلوغ جنسی زودرس نوجوانان است

خون رومینا بر گردن مسئولان سند 2030 در بلوغ جنسی زودرس نوجوانان است
کارشناس مذهبی اهل سنت کردستان گفت: خون رومینا اشرفی ها بر گردن مسئولانی است که با آموزش های نامناسب ۲۰۳۰ و رها کردن فضای مجازی باعث شده اند نوجوانان به بلوغ جنسی زودرس برسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا دکتر لقمان محمدیان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره نظربرخی روشنفکران که می گویند رومینا را پدرش کشت و باید محاکمه بشود و طبق قانون در جمهوری اسلامی ایران با او برخورد گردد، اظهار داشت: قاتل اصلی رومیناها آن حرام لقمه هایی هستند که از نجفی پول گرفتند تا بگویند زن دوم شهردار تهران فاحشه بود.

وی افزود: قاتلان اصلی همان کسانی هستند که می گفتند نجفی غیرت داشت که زنش را کشت و هر کاری کردند تا پسوند قاتل به اسم نجفی نچسبد!

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: خون رومینا اشرفی ها بر گردن مسئولانی است که با آموزش های نامناسب(۲۰۳۰) و رها کردن فضای مجازی باعث شده اند نوجوانان به بلوغ جنسی زودرس برسند.

ماموستا محمدیان تصریح کرد: اگر جوان بخواهد از راه درست ازدواج کند به او برچسب کودک همسری می زنند، و جامعه را بر علیه آن می شورانند تا جایی که پدر قاتل فرزند خود می شود!

وی ادامه داد: روشنفکران قتل‌های ناموسی در ایران را مستقیم به فرهنگ ربط می‌دهند و سیاست را به خاطرش محاکمه می‌کنند اما تا حالا دیده‌اید قاتل‌های زنجیره‌ای و کشتارهای دسته جمعی و جنایت‌های فجیع در غرب و اروپا  را به فرهنگ‌شان ربط بدهند و سیاست‌شان را مقصر بدانند؟ اینجا همه چیز تقصیر ساختار است و آنجا صرفا تخلف افراد محسوب می شود.

کارشناس مذهبی اهل سنت کردستان تاکید کرد: با وضع قوانین محدودیت های که برای ازدواج قرار داده اند، فرهنگ جامعه به جایی میره که یه دختر مثلا ۱۳ یا ۱۴ ساله حتی جرات نکند حرفی از ازدواج بزند و به سمت روابط نامشروع می رود و نتیجه آن می شود همین اتفاقی که برای امثال رومیناها افتاده است ؛ و بی شک خون رومینا اشرفی ها، بر گردن امثال ملاوردی ها و ابتکارها و روشنفکران مدعی انسانیت اما ضد فطرت و اسلام .

ماموستا محمدیان حاطر نشان کرد : جای تعجب است در این فاجعه چرا هیچ کس از بلوغ زود رسی که رسانه ها و جامعه کثیف جنسی و سند ۲۰۳۰ و فضای مجازی ولنگار شده در دخترک ایجاد کردند حرفی نمیزند و آنها را مقصر نمی داند .

وی عنوان کرد: در ماجرای تلخ رومینا اشرفی با یک ترکیب پویا از عوامل و زمینه‌ها مانند روابط کنترل نشده، تهاجمات روشنفکران اسلام نما ، زمینه‌های اجتماعی و رسانه‌ایِ ضدازدواج شرعی ، پیشران‌های بلوغ نامتوازن رو به رو هستیم که هر یک دارای ابعاد گسترده ای است که تأکید بیش از سهم بر هرکدام از آنها یا نادیده گرفتنشان، صرفا یک تحلیل کاریکاتوری به ما تحویل میدهد. 

امام جمعه اهل سنت کردستان گفت: آیا همان رروشنفکران و مدعیان حقوق بشر که قتل رومینا را به فرهنگ دینی اسلامی ربط می دهند ، آیا امروز از قصاص و اعدام قاتل حرف می زنند یا این را هم فرهنگ دینی می دانند و خفه خوان گرفته اند ؛ روشنفکران ما مانند لاشخورانی در کمین اند تا در جامعه اتفاقی بیافتد و به اسلام و دین بتازند.

ماموستا محمدیان بیان داشت: قطعا چند روز دیگر جریان رومینا فراموش و این بار دفاع از مظلومیت پدر او را رسانه ای می کنند و این روغنفکران غرب زده این بار قانون اساسی و اسلامی را مانع پیشرفت می دانند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1613416
ارسال نظر
نظرات