شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613444
نماینده مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس:

مجلس یازدهم در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گام برمی‌دارد

مجلس یازدهم در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گام برمی‌دارد
کیوان مرادیان گفت: بیانیه گام دوم مانیفست جمهوری اسلامی است و ترکیب مجلس یازدهم امید به تحقق آرمان‌های طرح‌شده در این بیانیه را افزایش می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیوان مرادیان هم‌زمان با آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ گفت: بیانیه گام دوم مانیفست جمهوری اسلامی است و ترکیب مجلس یازدهم امید به تحقق آرمان‌های طرح‌شده در این بیانیه را افزایش می‌دهد زیرا یک مجلس کارآمد، مطالبه گر و برآمده از روحیات جهادی می‌تواند ظرفیت‌های عظیم موجود در این کشور را در خدمت توسعه همه‌جانبه قرار دهد.
 
 وی تصریح کرد: باید برای مقابله با جبهه وسیع معاندان و دشمنان جبهه مقابله‌ای داخلی را شکل بدهیم و این احساس عزت و اقتدار را که به‌واسطه جهاد علمی و میدانی در سراسر کشور نمایان شده است را تقویت کنیم و مطمئن باشیم مهم‌ترین نبرد ما با دشمن در عرصه‌های مختلف، جنگ اراده‌هاست.
 
نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایران بزرگ سرشار از سرمایه‌های مادی و معنوی، بهره‌گیری از موفقیت‌های استراتژیک و آرمان‌های الهی و اسلامی است، این شرایط استثنایی تحت رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری آینده درخشانی را برای کشور نوید می‌دهد.
 
مرادیان با اشاره به‌ضرورت همبستگی دائمی ملت و مسئولان برای پیمودن مسیر افتخارآمیز انقلاب اسلامی گفت: دشمن با استفاده از اهرم‌های رسانه‌ای درصدد شکستن سد اتحاد ملی و تحمیل اراده شوم خود بر این کشور است فلذا هر کس که دل درگرو نظام و کشور دارد باید به روند مقابله با این اهداف کمک کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613444
ارسال نظر
نظرات