شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613515

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به دکتر قالیباف

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به دکتر قالیباف
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در پیامی انتخاب محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم شورای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در پیامی انتخاب محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم شورای اسلامی تبریک گفت؛ متن پیام به شرح زیر است:

برادر عزیز جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف (زید عزه) انتخاب شایسته جنابعالی به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک و تهنیت عرض می کنم. سابقه درخشان جنابعالی در سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و شهرداری تهران و حضور در صحنه های گوناگون سیاسی کشور و دفاع همیشگی تان از ارزش‌های دینی امام و ولایت و راه شهدا گواهی برایستادن شما پای مبانی انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان های جمهوری اسلامی ایران است. همواره به یاد داشته باشید که شما از چهره‌های درخشان دفاع مقدس و همرزم شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حاج احمد کاظمی بوده و هستید.

انتظار همگان از جنابعالی این است که در دوران تصدی ریاست مجلس شورای اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت در کشور پررنگ‌تر شود. امید است با تغییر و تحول جدی در برنامه‌های اقتصادی و فرهنگی کشور و حرکت در مسیر عمل و اندرزها و تدابیر امام خامنه‌ای عزیز و حمایت از ملت سلحشور، مقاوم و صبور ایران اسلامی پایه های نظام مردم سالاری دینی را محکم تر نموده و زمینه رشد امید در دل امت اسلامی را بارور نمایید.


 علی شیرازی
 نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613515
ارسال نظر
نظرات