شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:29 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613529
بانوی طلایی ووشوی جهان:

تحریم ناجا، تحریم ملت ایران است

تحریم ناجا، تحریم ملت ایران است
بانوی طلایی ووشوی جهان گفت: تحریم ناجا، تحریم ملت ایران بوده و این کار آمریکا از سر عجز در برابر ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مریم هاشمی در گفتگو با خبرنگار  مرصادنیوز  در خصوص تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا اظهار داشت: تامین امنیت کشور را مدیون نیروهای جان بر کفی هستیم که نیروی انتظامی بخشی از آنهاست و برای آرامش و آسایش مردم شبانه روز تلاش می کنند.

وی افزود: اگر به یکی از کشورهای پیشرفته دنیا مثل ایتالیا سفر کنید نمی توانید با امنیت خاطر در آن کشور قدم بزنید و حتما در آن انواع شرارت و آزار و اذیت را خواهید دید، اما در ایران در هر ساعت از شبانه روز می توان بدون هیچ دغدغه خاطری رفت و آمد کرد.

 این قهرمان کرمانشاهی گفت: نیروی انتظامی با تمام وجود از جان، مال و ناموس مردم دفاع می کند و شایسته قدردانی است.

هاشمی تصریح کرد: اقتدار نیروی انتظامی در برابر زیاده خواهان و اراذل و اوباش موجب شده تا در کشور فضای آرامی داشته باشیم.

وی عنوان کرد: نه تنها نیروی انتظامی بلکه ارگان های دیگر نظیر سپاه و ارتش خدمات ارزنده ای به کشور ارائه می‌کنند و برای دفاع از کشور با دشمنان می جنگند.

این بانوی طلایی ووشوی جهان گفت: تحریم نیروی انتظامی تحریم مردم ایران است زیرا نیروی انسانی از جنس مردم است و مردم با نیروی انتظامی و ارگانهای امنیتی گره خورده اند.

وی افزود: تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا از سر ناچاری است و می‌خواهد شرایطی را ایجاد کند که ایران را وادار به پذیرش خواسته های خود کند، در حالی که با حمایت مردم و مدیریت ولی امر مسلمین این موضوع اتفاق نخواهد افتاد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613529
ارسال نظر
نظرات