شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 21:50 منتشر شده در مورخ: 1399/03/09 شناسه خبر: 1613707
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان مطرح کرد

نیروی انتظامی بازوی امنیت آفرین انقلاب اسلامی/دشمن درصدد تضعیف مولفه های قدرت ساز کشور است

نیروی انتظامی بازوی امنیت آفرین انقلاب اسلامی/دشمن درصدد تضعیف مولفه های قدرت ساز کشور است
محمد هادی نظیری گفت: ناجا به عنوان بازوی امنیت آفرین جامعه ایرانی رشادت های فراوانی را از خود برجای گذاشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد هادی نظیری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار کرد: به نظر می رسد استکبار جهانی پس از تحریم سپاه به عنوان نیروی امنیتی و دفاعی انقلابی به دنبال تضعیف مولفه های دیگر قدرت ساز و امنیت آفرین کشور است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه امنیت در تمام کشورها و لزوم تقویت مولفه های ایجاد کننده امنیت ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با توان بالا بخصوص در سالهای گذشته توانسته است به یکی از پلیس‌های پیشران منطقه و جهان بدل شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان هدفگذاری درست و دقیق پلیس در جمهوری اسلامی را رسیدن به نقطه مطلوب مورد نظر انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: دشمن در صدد سست کردن پایه های اقتدار کشور است اما این اتفاق با وحدت و همدلی که در بین مردم و نظام وجود دارد محقق نخواهد شد.

نظیری حضور پلیس در عرصه رایانه ای و پلیس هوشمند را یکی از مولفه ها مهم قدرت و توانایی در کشور دانست و افزود: نیروی انتظامی با رشادتی که در تامین امنیت داخل کشور و مرزها بخصوص قاچاق کالا و مواد مخدر از خود نشان داده است به نقطه اتکا مردم بدل شده است که این مهمترین سرمایه برای این مجموعه می باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از شیطنت و خباثت استکبار نیز عبور خواهد کرد، افزود: ناجا با توان مضاعفی که در مسیر حفاظت از امنیت کشور بدست آورده است با حمایت های مردم روز به روز شکوفاتر عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613707
ارسال نظر
نظرات