شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1399/03/10 شناسه خبر: 1613745
مدیرکل فرهنگ و ارشاد و اسلامی استان یزد اعلام کرد

تمدید استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر در یزد

تمدید استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر در یزد
جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد و اسلامی استان یزد گفت: استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر تا دوازدهم خردادماه تمدید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، اواخر اردیبهشت‌ماه امسال بود که به خاطر شرایط خاص کشور و درگیری با بیماری کرونا مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اعلام کرد سهم بیمه‌شدگان صندوق اعتباری هنر به هنرمندان و خبرنگاران آسیب دیده از کرونا پرداخت خواهد شد.

مجید جوادیان زاده علت این حمایت را شیوع بیماری کرونا و تعطیلی فعالیت‌های فرهنگی و هنری عنوان کرد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چند حوزه پیگیر رفع مشکلات هنرمندان و خبرنگاران خسارت دیده است.

وی در ادامه با اشاره به تاریخ ابتدایی برای ثبت نام در سامانه که از تاریخ ۱۶ الی ۲۱ اردیبهشت ماه بود اضافه کرد: با توجه به امکان تمدید این ثبت نام تا چند روز پیش امکان این کار وجود داشت و رسانه‌ها و صاحبان کسب‌وکارهای فرهنگی متضرر شده می‌توانستند با ورود به سامانه corona.samandehi.ir اطلاعات خود را ثبت کنند.

 

تمدید استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در ادامه به زمان‌بندی جدید برای ثبت اطلاعات رسانه‌ها برای استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی اشاره کرد و اظهار داشت: بنا بر اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه 12 خردادماه آخرین مهلت ثبت نام برای استفاده از این تسهیلات بیمه‌ای است.

جوادیان زاده با بیان اینکه پس از اتمام مهلت فوق، امکان اصلاح و یا افزایش افراد متقاضی وجود ندارد و فهرست نهایی در تاریخ اول تیرماه در اختیار صندوق اعتباری هنر قرار می‌گیرد افزود: طبق سنوات گذشته متقاضیان در صورت دارا بودن بیمه پایه فعال (تامین اجتماعی) می‌توانند درخواست خود را از طریق پنل بخش خبرنگاران در سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی e-rasaneh.ir تا پایان زمان مقرر ثبت کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به زمان ثبت نام برای استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی سال 99 از سوی صندوق اعتباری هنر و توافق صورت گرفته با این صندوق، صرفا متقاضیانی که تا پایان روز دوازدهم خردادماه در سامانه جامع رسانه‌های کشور (e-rasaneh.ir) ثبت نام کرده و از طریق اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی احراز هویت شده باشند، برای استفاده از این تسهیلات به صندوق اعتباری هنر معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1613745
ارسال نظر
نظرات