شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 1399/03/10 شناسه خبر: 1613806

واکنش کاربران توییتر به مرگ پیرزن کپرنشین کرمانشاهی

واکنش کاربران توییتر به مرگ پیرزن کپرنشین کرمانشاهی
کاربران توییتر با راه‌اندازی هشتگ‌‌های "عدالت" و "معیشت‌ طبقه‌ ضعیف" به تخریب خانه پیرزن کرمانشاهی و مرگ او واکنش نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مرگ پیرزن کپرنشین کرمانشاهی هنوز هم در فضای مجازی و رسانه‌های مختلف مورد بحث و گمانه‌زنی است و سیل انتقادات بسیاری را روانه مدیریت شهری کرده است.

کاربران توییتر هم با راه‌اندازی هشتگ‌‌های #آسیه‌ـپناهی، #عدالت و #معیشت‌ـ‌طبقه‌ـ‌ضعیف به مرگ این پیرزن کپرنشین و حواشی پیش آمده در جریان تخریب خانه وی واکنش نشان دادند.

محمد رشیدی تنها نماینده کرمانشاهی مجلس بود که به این موضوع واکنش نشان داد و با تاکید بر بررسی همه‌جانبه مرگ این پیرزن خواستار برخورد جدی با عوامل دخیل در این فاجعه شد.

درخواست رسیدگی فوری و ورود جدی دادستان کرمانشاه به این موضوع و برخورد بدون اغماض با عاملان این ماجرای تاسف بار دیگر مطالبه کاربران توییتر بود.

تقبیح نگاه لیبرالی به معیشت طبقه ضعیف، یادآوری اصل ۳۱ قانون اساسی  و کوتاهی دولت در اجرای وظیفه دولت در احقاق حق مسکن متناسب با نیاز ضعفا و... از دیگر موضوعات مطرح شده در بین انتقادات کاربران فضای مجازی است.

پیگیری نحوه برخورد با حاشیه‌نشینان از وزیر کشور موضوع دیگری بود که یکی از نمایندگان مجلس یازدهم بر آن تاکید داشت.

مقایسه تخریب ویلای غیرمجاز دختر وزیر با کوخ پیرزن کپرنشین هم از دیگر گلایه‌های کاربران در مورد برخورد دوگانه با تخلفات بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613806
ارسال نظر
نظرات