شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1399/03/10 شناسه خبر: 1613831
کارشناس رسانه مطرح کرد؛

رونق بازار بورس به نام تولید، به کام سرمایه‌داران سوداگر

رونق بازار بورس به نام تولید، به کام سرمایه‌داران سوداگر
امین بسطامی گفت: پویایی بورس کنونی به اقتصاد کشور کمک نمی کند زیرا شاخص بورس بدون هیچ فعالیت، کار و شغلی رونق گرفته است که عملا این عملکرد کاغذ بازی و این سرمایه داری سوداگرانه است، در واقع عده ای به مردم توهم می فروشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کارشناس رسانه در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: پویایی بورس کنونی به اقتصاد کشور کمک نمی کند زیرا شاخص بورس بدون هیچ فعالیت، کار و شغلی رونق گرفته است که عملا این عملکرد کاغذ بازی و این سرمایه داری سوداگرانه است، در واقع عده ای به مردم توهم می فروشند.

امین بسطامی تصریح کرد: برای رونق در اقتصاد کشور ما به سرمایه داری ِتولیدی نیاز داریم یعنی پول به جای دلال به دست صاحب مشاغل برسد چرا که این روند در اقتصاد تاثیر می گذارد و اشتغال زا است.

این کارشناس افزود: محور سخنان رهبری در چند سال اخیر روی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، رونق تولید و جهش تولید بود و این  یعنی به طور کلی تولیدی مهم است که می تواند اقتصاد را تکان دهد.

بسطامی گفت: متاسفانه دولت مردهای بی عرضه ما که دکتری گرفته فرنگ هستند تمام اشتباه خود را گردن رهبری می اندازند زیرا در کشور ما مسئول بی عرضه از بین نمی رود، از سِمتی به سِمت دیگر می رود.

وی در خاتمه خاطر نشان داشت: با پراید 90  میلیونی، سکه 7 میلیونی، خانه سر به فلک کشیده میلیاردی اگر کسی درصدد اجاره یک واحد مسکونی در پائین شهر باشد باید 35 سال بدود و با این شرایط نمی تواند ادواج کند؛ این محصول دولت لیبرال است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1613831
ارسال نظر
نظرات