شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/10 شناسه خبر: 1613911
در ماه مبارک رمضان؛

مسابقه قرآنی شفق به میزبانی یزد و با حضور 20 هزار نفر برگزار شد

مسابقه قرآنی شفق به میزبانی یزد و با حضور 20 هزار نفر برگزار شد
مسابقه قرآنی شفق با حضور 20 هزار نفر از سراسر کشور و در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مراسم قرعه‌کشی مسابقه قرآنی «شفق» پیش از ظهر امروز از بین 20 هزار شرکت‌کننده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.

ویژه ماه رمضان به همت اتحادیه قرآنی و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و با حضور 20 هزار شرکت‌کننده برگزار شد.

مسابقه قرآنی «شفق» در شب‌های ماه مبارک رمضان و از ساعت ۲۰ الی ۲۴ از طریق اپلیکیشن قرآنی افق برگزار و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

این مسابقه در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری باهدف ترویج فرهنگ کمک مؤمنانه و با موضوع نیکی در قرآن برگزار شد.

مسابقه قرآنی شفق با توجه به شرایط کرونایی کشور و اینکه امکان برگزاری مسابقات به‌صورت حضوری وجود نداشت، اتحادیه قرآنی استان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اقدام به برگزاری مسابقه جزء خوانی مجازی کرد.

حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان یزد در این مراسم با بیان اینکه قرعه‌کشی این دوره به‌صورت روزانه برگزار شد اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته 114 نفر انتخاب و با اهدای هدایای نقدی از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

وی به تقدیر از شرکت‌کنندگان فعال در مسابقه قرآنی شفق اشاره و اضافه کرد: در کل این دوره، افرادی که در 20 شماره از مسابقات شرکت کرده و به بیش از 8 سؤال را درست جواب دادند در قرعه‌کشی نهایی شرکت داده شدند که تعداد 365 نفر بودند و به هر نفر یک‌میلیون تومان اهدا شد.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1613911
ارسال نظر
نظرات