شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:46 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614022
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد:

شهرداری به نظرات شورای شهر بی توجه است

شهرداری به نظرات شورای شهر بی توجه است
حمیدرضا قمی گفت: شهرداری در برخی از امور به نظرات شورای شهر بی توجه است و باید در این زمینه پاسخگو باشد چرا که این موضوع بسیار درد آور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا، حمیدرضا قمی درجلسه شب گذشته شورای اسلامی شهر یزد با ابراز گلایه از بی توجهی شهرداری به نظرات این شورا در خصوص نصب دوربین های جدید کنترل سرعت گفت: شهرداری تنها با مصاحبه رئیس پلیس راهور بدون توجه به نظرات شورا اقدام به نصب دوبین‌های کنترل سرعت کرده، در حالی که پلیس راهور تاکنون در خصوص نتایج و فوائد نصب این دوربین‌ها در سطح شهرپاسخ مناسبی ارائه نکرده است.

رئیس کمیسیون شهرهوشمند شورای شهر یزد نصب دوربین‌های جدید سرعت سنج در سطح شهر را مغایر با نظر شورای شهر دانست و ابراز داشت: بارها در این زمینه خواستار ارائه برنامه مدون از سوی مدیریت ترافیک شهرداری شدیم که متاسفانه پاسخی داده نشده است.

قمی افزود: نصب دوربین‌های سرعت سنج باید با نظر کارشناسی صورت گیرد واین اقدام زمانی نتیجه بخش خواهد بود که با برنامه کامل و مدون انجام شود.

عضو شورای شهر یزد در بخش دیگری از سخنانش به موضوع واگذاری تابلوهای تبلیغاتی شهر توسط شورا و شهرداری یزد اشاره کرد و اظهار داشت: باید در این خصوص برنامه جدید و روشنی داشته باشیم البته شورا در حال حاضر در حال تحقیق و تفحص در مورد پل‌های مکانیزه است و توجه کمتری به این امور دارد.

وی همچنین اظهار داشت: متأسفانه شهرداری علی رغم تأکید فراوان شورا در موضوع المان‌های شهری نیز دچار ضعف است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد در پایان بار دیگر متذکر شد : شهرداری در برخی از امور به نظرات شورای شهر بی توجه است و باید در این زمینه پاسخگو باشد چرا که این موضوع بسیار درد آور است.

انتهای پیام/ح

 

https://www.dana.ir/1614022
ارسال نظر
نظرات