شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:59 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614070
فرمانده انتظامی خلیل آباد:

15 رأس گوسفند در برخورد پراید با گله احشام تلف شد/ کشف 24 کیلو مواد مخدر در خلیل آباد

15 رأس گوسفند در برخورد پراید با گله احشام تلف شد/ کشف 24 کیلو مواد مخدر در خلیل آباد
غلامی از برخورد یک دستگاه سواری پراید در محور خلیل آباد- بردسکن با گله گوسفندان بو تلف شدن 15 راس گوسفند خبر داد و گفت: 24 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از یک زن و شوهر جوان کشف و متهمان که قصد قاچاق این مواد به شمال کشور داشتند دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ ولی الله غلامی، فرمانده انتظامی خلیل آباد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در محور خلیل آباد- بردسکن تقاطع روستای ایرج آباد بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه بررسی های اولیه پلیس حاکی از آن بود که خودروی سواری پراید با گله گوسفندان برخورد و بر اثر این حادثه 15 راس گوسفند تلف شده‌اند، خاطرنشان کرد: کارشناسان در بررسی های اولیه، علت این حادثه را سرعت زیاد و عدم توجه راننده سواری پراید به جلو اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان خلیل آباد تصریح کرد: برابر نظریه کارشناس اداره دامپزشکی خلیل آباد مبلغ خسارت وارده به مالک احشام در این حادثه 250 میلیون ریال براورد شده است.

کشف بیش از 24 کیلو مواد مخدر در خلیل آباد

وی همچنین از کشف بیش از 24 کیلو مواد مخدر خبر داد و اذعان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خلیل آباد در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله مواد مخدر دست یافتند و با تحقیقات گسترده، زن و شوهری که قرار بود این محموله را حمل کنند به طور پوششی و نامحسوس تحت نظر قرار گرفتند.

غلامی همچنین در ادامه عنوان کرد: تیم های پلیس مواد مخدر پس از هماهنگی با مقام قضایی در یکی از مسیرهای منتهی به شهرستان خلیل آباد خودروی حامل مواد افیونی را متوقف و مرد جوان و همسرش که سرنشین خودرو بود را دستگیر کردند.

وی در پایان تشریح کرد: در بازرسی از این خودر 24 کیلو و 600 گرم تریاک که داخل یک کوله پشتی بود کشف و تحقیقات بعدی از متهمان نشان داد متهمان فصد قاچاق مواد مخدر را از استان های جنوبی به مقصد شمال کشور قاچاق داشته اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614070
ارسال نظر
نظرات