شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614115
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان:

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم که شیوع ویروس افزایش یافته و شاید در آینده نزدیک شاهد پیک دوم در استان باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری تاکنون با تصمیمات مدبرانه ستاد کرونای استان و همچنین عملکرد دانشگاه علوم پزشکی توانستیم شیوع را کنترل و برای شرایط بحرانی آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی درباره تغییرات اخیر روند بیماری افزود: در پنج و شش روز گذشته تعداد افراد مبتلای به کویید ۱۹ در استان افزایش قابل توجهی یافته است که زنگ خطری برای شیوع دوباره بیماری بین آحاد مردم است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی آذربایجان غربی، درباره تعداد تست های انجام شده بیان کرد: از اوایل خرداد تاکنون به طور متوسط روزانه ۴۷۱ تست در استان انجام شده است که این تعداد در برخی روزها به ۵۰۷ تست نیز رسیده است.

وی، عنوان کرد: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمیابیم که شیوع ویروس افزایش یافته و شاید در آینده نزدیک شاهد پیک دوم در استان باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614115
ارسال نظر
نظرات