شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614214
پلیس آمریکایی نماد حقوق بشر حکومت توحش؛

جادوی هالیودوی غرب در میناپولیس باطل شد

جادوی هالیودوی غرب در میناپولیس باطل شد
همواره در تصویرسازی هالیبودی «رویای زندگی آمریکایی» برای مردم دیگر کشورها دارای جذابیت خاصی نشان داده می شود که با شیوع ویروس کرونا این سراب از بین رفت و با قتل نژاد پرستانه در میناپولیس بار دیگر چهره نظام آمریکایی برای جهانیان هویدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، هالیوود همواره پس از جنگ افروزی‌ها و کشتار با نقابی از کاپیتان آمریکایی برای بازنمایی چهره این دولت دست به‌کار می شود.

غرب با ساخت شخصیت های مارول همواره سعی دارد تا چهره کریح که از پس خون ریزی ها از تولد آمریکا تاکنون را داشته در ذهن مردم دنیا ابر قهرمان هایی در پی نجات انسان ها بسازد.

در چند روز گذشته شاهد این هستیم که یکی از افسران پلیس نژادپرست آمریکا در اقدامی مسبوق به سابقه، «جورج فلوید» شهروند ۴۵ ساله سیاه‌پوست آمریکایی زیر چکمه ها خود به قتل می رساند در حالی که کاپیتان امریکایی نمادی از نظامیان این کشور است.

زندن شدن غرب وحشی اینبار در میناپولیس

 همواره در تصویرسازی  هالیبودی «رویای زندگی آمریکایی» برای مردم دیگر کشورهای دارای جذابیت خاصی نشان داده می شود که با شیوع ویروس کرونا این سراب از بین رفت و با قتل نژاد پرستانه در میناپولیس بار دیگر چهره نجیانه نظام آمریکایی برای جهانیان هویدا شد.

رهبر معظم انقلاب در این باره می گوید: یک دولتی ماسک و دستکشِ کشور دیگر را سرِ راه مصادره کند که در اروپا و آمریکا اتّفاق افتاد. اینها، نماد زنده شدن غربِ وحشی است. (۱۳۹۹/۰۱/۲۱)

آشوب‌های سراسری علیه نژادپرستی ساختاری تنها مشکل این روزهای آمریکا نیست. آمریکا این روزها به معنای واقعی کلمه به خاک سیاه نشسته. مثلا «کرونا» آبرویی برای ترامپ نگذاشته چرا که به دلیل ناتوانی سیستم پرمدعای آمریکا، جان ۱۰۴ هزار نفر را تا این لحظه گرفته و یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر را نیز مبتلا کرده است.

آمریکا منبع شر است

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه فضای مجازی خود ، نوشت: ”کشوری که ساختار سیاسی،قضایی و اقتصادی ظالمانۀ آن صدها سال است در سراسر جهان جنگ و کودتا و فقر و تبعیض وشکنجه و برادرکشی و فساد اخلاقی را پمپاژ می‌کند و در داخل نژادپرستی و گرسنگی و تحقیر و «خفه‌‌کردن با زانو» را، اگر نامش شیطان بزرگ نیست پس چیست؟ آمریکا منبع شر است.“

 از غیرت پلیس ایرانی تا توحش کاپیتان های آمریکایی

اگر مروری در فضای مجازی کنیم شاهد صحنه های مختلف از خشونت پلیس در آمریکا هستیم که بیشتر بصورت نژاد پرستانه سیاه پوستان را مورد حملات خود قرار می دهند.

کاربر توییتر با انتشار تصویری از یک حادثه تروریستی خوزستان در سال‌های گذشته که نشان از حمایت بانوی ایرانی توسط سرباز نظام جمهوری اسلامی است آن را نشان از تفاوت برخورد نظامیان ایران و آمریکا دانست.

 تحریم حافظان امنیت ایران

نیروی پلیس در هر کشوری مسئول امنیت شهروندان در درون مرزهای کشور است. از مرزها گرفته تا جاده‌ها و امنیت داخل شهرها همه بر عهده نیروی انتظامی است؛ تصور یک روز بدون پلیس در شهر تصوری وحشتناک است.

این روزها در امریکا شاهد زیر گرفتن معترضان توسط پلیس ها امریکایی و خشونت های مختف لیه مردم هستیم که با نیم نگاهی به شبکه های اجتماعی در می یابیم که نیروهای انتظامی ایران چهره ای محبوب در بین مردم  دارند.

کارنامه درخشان نیروی انتظامی در مقابله با مافیای قدرت زبانزد است/ تحریم نیروی انتظامی، تحریم مبارزه با مواد مخدر در جهان است

 
حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار ضمن اعلام حمایت قاطعانه از نیروی انتظامی، کارنامه درخشان این نهاد انقلابی در مبارزه با مافیای قدرت و ثروت را یادآور شد و گفت: آمریکا با تحریم نیروی انتظامی، در واقع مبارزه با مواد مخدر در جهان را تحریم کرده است.
 

تحریم ناجا، بر خلاف قواعد حقوق بشر است/ ایران برنده نهایی جنگ تبلیغاتی آمریکا است

 
جعفری حقوقدان اردبیلی به تشریح ابعاد مختلف تحریم های ظالمانه امریکا علیه ملت ایران پرداخت و با بیان اینکه تحریم ناجا برخلاف قواعد حقوق بشر است، گفت: در جنگ تبلیغاتی اخیر دشمن، ایران دست برتر است چراکه از حق شکایت در مجامع جهانی برخوردار است.
 
گرچه تحرمی های آمریکا همواره ملت ایران بوده اما در تحریم حافظان امینت ایران چهره کریح خود را بیشتر در سعی کردن برای نا آرامی مهین اسلامی مان کرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614214
ارسال نظر
نظرات