شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614359

مبتلایان به کرونا در آمریکا به مرز 1.8 میلیون نفر رسید

مبتلایان به کرونا در آمریکا به مرز 1.8 میلیون نفر رسید
طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، در 24 ساعت گذشته، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به یک میلیون و 790 هزار و 191 نفر رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بنا به آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته به یک میلیون و ۷۹۰ هزار و ۱۷۲ نفر رسید.

 
این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که تاکنون دستکم ۱۰۴ هزار و ۳۸۱ نفر از مردم ایالات متحده آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
 
از طرف دیگر، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا را یک میلیون و ۸۳۷ هزار و ۱۷۰ نفر و مجموع قربانیان آن را در این کشور ۱۰۶ هزار و ۱۹۵ نفر گزارش کرد. ایالات نیویورک همچنان با ۳۷۹ هزار و ۹۰۲ مورد ابتلا و ۲۹ هزار و ۹۱۸ مورد فوتی، بالاترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان را دارد.
 
طبق آمار و ارقام دانشگاه جانز هاپکینز، تاکنون دستکم ۶ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۹۷۸ نفر از مردم سراسر جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند و از آن میان ۳۷۲ هزار و ۳۷ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و دو میلیون و ۶۴۱ هزار و ۳۳۰ نفر نیز بهبودی پیدا کرده‌اند. آمریکا همچنان در صدر کشورهای جهان با بیشترین آمار و ارقام مبتلایان و فوتی‌های مرتبط با کرونا قرار دارد.
منبع: فارس
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1614359
ارسال نظر
نظرات