شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614400
استاندار تهران

امام خمینی(ره) تجلی ساحت سیاسی اسلام است

امام خمینی(ره) تجلی ساحت سیاسی اسلام است
بندپی در پیامی به مناسبت 14خردادماه، سالگرد رحلت ملکوتی معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) را تسلیت گفت و امام خمینی(ره) را تجلی ساحت سیاسی اسلام دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران طی پیامی با اشاره به اثرگذاری امام خمینی(ره) بر جهان اسلامی، ۱۴ خردادماه سالگرد رحلت بزرگمرد تاریخ انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است: انقلاب اسلامی‌ ایران به رهبری بی‌نظیر امام خمینی(ره) یک انقلاب واقعی و تمام عیار به شمار می‌رود، در واکاوی شخصیتی حضرت امام(ره) ویژگی‌های تدبر، شجاعت، تفکر، آگاهی به زمان و مسائل جهانی به عینه تجلی یافته که ایشان با بهره مندی از شیوه‌های نوین و بدیع، بزرگ‌ترین انقلاب معاصر را هدایت کرد.

امام خمینی(ره) در کوران انقلاب به عنوان چهره‌ای تاریخ ساز و پدیده‌ای استثنایی و کاریزماتیک جلوه کرد و تجلی ساحت سیاسی اسلام بود که اغلب مسلمانان در جهان نیز با امام خمینی همذات‌پنداری کرده و ایشان را رهبر خویش می دانستند.

همه ساله نیمه خرداد ماه، برای ملت بزرگ ایران اسلامی، سالروز بزرگداشت یاد و نام این متفکر بزرگ عصر حاضر و احیاگر اسلام ناب محمدی است. بزرگ‌مردی که کشورمان را با اندیشه فرهیخته خود از فرو رفتن در اندیشه‌های مادی گرایانه نجات داد و مستضعفین جهان را برای مبارزه، مقاومت و پیروزی در برابر مستکبران امیدوار ساخت و همچنان انقلاب اسلامی با اتکا و پیروی از این اندیشه های ناب به رهبری خلف ایشان مقام معظم رهبری در راستای ارزش های ناب محمدی در حال حرکت می باشد.

اینجانب سالگرد ارتحال ملکوتی معمار انقلاب و احیاگر اسلام ناب محمدی، قافله سالار پانزده خرداد خونین؛ حضرت امام خمینی (ره) را به مردم شریف، ولایتمدار و قدرشناس استان تهران تسلیت می‌گویم؛ هر چند به سبب شیوع کرونا توفیق برگزاری باشکوه این مراسم را نداریم اما بار دیگر ضمن تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب و تجدید بیعت با خلف صالح آن پیر وارسته یعنی مقام معظم رهبری، موفقیت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را خواهانم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614400
ارسال نظر
نظرات