شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614459
فیلم؛

هشدار جدی پلیس مازندران به تحرکات اراذل و اوباش

هشدار جدی پلیس مازندران به تحرکات اراذل و اوباش
مرتضی میرزایی به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد در صورت هرگونه اعمال مجرمانه با واکنش سخت و پشیمان کننده پلیس مواجه می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار مرتضی میرزایی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار بلاغ با اشاره  به برخی اقدامات مجرمانه اراذل و اوباش در فضای مجازی از اشراف اطلاعاتی پلیس فتا در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی خبر داد و گفت: پلیس فتا فعالیت های مجرمانه هنجارشکنان نظیر قدرت نمایی این افراد و تهدید کنندگان امنیت عمومی در فضای مجازی را رصد و با هرگونه اعمال مجرمانه در این حوزه برابر قانون رفتار خواهد کرد.

وی خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم وامنیت عمومی نیز هشدار داد: هرگونه اعمال مجرمانه اراذل و اوباش از قبیل عربده کشی، قدرت نمایی ها و ایجاد مزاحمت برای مردم برای پلیس پذیرفتنی نیست و در صورت هرگونه اقدامی با واکنش سخت و پشیمان کننده پلیس مواجه شده و برابر قانون با این افراد برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از استمرار طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه های مختلف قاچاق کالا و ارز، تهیه و توزیع موادمخدر، سارقان، اراذل و اوباش و ... خبر داد و افزود: امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و پلیس دراین خصوص با کسی تعارف ندارد.

هشدار پلیس به اوباش
https://www.dana.ir/1614459
ارسال نظر
نظرات