شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/13 شناسه خبر: 1614571
رییس شورای اطلاع رسانی استان کردستان:

یاد امام خمینی (ره) در قلب مردم جای دارد

یاد امام خمینی (ره) در قلب مردم جای دارد
رییس شورای اطلاع رسانی استان کردستان گفت: زنده نگهداشتن نام و یاد امام راحل و قیام 15 خرداد یکی از مهمترین و اساسی ترین وظایف دستگاههای فرهنگی است و همه باید تمام توان خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این مناسبتها به عمل آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، حسین خوش اقبال در بیستمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد اظهار کرد: سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران و قیام 15 خرداد باید با توجه به شرایط امروز جامعه به بهترین نحو ممکن و حتی بهتر از سالهای گذشته گرامی داشته شود.

وی افزود: دستگاه های فرهنگی، صدا و سیمای مرکز کردستان و اصحاب رسانه تمام تلاش خود را به کار گیرند که کوچکترین خلائی نسبت به سالهای گذشته در گرامیداشت رویدادهای تاریخی و مناسبت های دینی ومذهبی احساس نشود، بلکه باید به صورت ویژه تر گرامی داشته شود.

خوش اقبال با اشاره به اینکه امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برگزار نمی شود، اضافه کرد: برگزاری برنامه های فرهنگی در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که باید از سوی متولیان امور در این ایام برای بزرگداشت یاد و خاطره امام (ره) در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اگر امروز در جهان دارای جایگاه و آبرو هستیم به برکت وجود امام(ره)، خون شهدا و رهبر معظم انقلاب است، پس باید قدردان این انقلاب باشیم، یادآور شد: امسال با وجود نبود برنامه برای گرامیداشت این ایام، با فعالیت در فضای مجازی کاری کنیم یاد و خاطره امام راحل همچون همیشه گرامی داشته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614571
ارسال نظر
نظرات