شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1399/03/13 شناسه خبر: 1614663
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی مطرح کرد

انجام 32 پرواز از فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی به تهران و مشهد / پروازهای شرکت آتا لغو است

انجام 32 پرواز از فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی به تهران و مشهد / پروازهای شرکت آتا لغو است
طهماسبی گفت: هر هفته 32 پرواز از فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی به مقصد تهران و مشهد داریم که 4 پرواز از فرودگاه طبس، 4 پرواز مشهد و مابقی پروازها مربوط به بیرجند است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عظیم طهماسبی مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: در حال حاضر از فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی پرواز به مقصد تهران و مشهد فعال است.

 
وی با بیان این‌که هر روز در فرودگاه‌های استان شاهد پرواز هستیم، افزود: پرواز روز پنجشنبه شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد تهران لغو شده بود که شرکت هواپیمایی ایرتور این پرواز را پوشش داد.
 
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی بیان کرد: هر هفته 32 پرواز از فرودگاه‌های استان به مقصد تهران و مشهد داریم که 4 پرواز از فرودگاه طبس، 4 پرواز مشهد و مابقی پروازها مربوط به بیرجند است.
 
طهماسبی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، عنوان کرد: از اواسط اسفند تا اواخر فروردین ماه هواپیمایی ایران‌ایر، آتا و ماهان پروازهای خود را لغو کرند.
 
وی اظهار کرد: تنها شرکت هواپیماییِ ایرتور در ایام شیوع کرونا پروازهایش برقرار بود. 
 
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: پروازهای ایران‌ایر به صورت هفتگی برقرار بود اما به صورت دائم انجام نمی‌شد و از ابتدای اریبهشت ماه شرکت هواپیمایی ایران‌ایر از ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز گرفت و پروازهای تهران را برقرار کرده است.
 
طهماسبی بیان کرد: شرکت هواپیمایی ماهان نیز با مجوز گرفتن از ستاد ملی کرونا پروازهای تهران را از ابتدای اردیبهشت ماه و پروازهای مشهد را از ابتدای خرداد برقرار کرده است.
 
وی با بیان این‌که شرکت هواپیمایی آتا از ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز گرفته، عنوان کرد: در حال حاضر پروازهای شرکت آتا به دلیل مشکلات داخلی شرکت لغو است.
 
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی بیان کرد: پیگیر هستیم مجدد پروازهای شرکت هواپیمایی آتا را در فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی برقرار کنیم.
 
طهماسبی بیان کرد: با توجه به اینترنتی انجام شدن بیشتر کارها و کاهش رفت و آمد، در حال حاضر تعداد پروازهای استان پاسخگوی نیاز مسافران است، مسافران راضی و مشکلی وجود ندارد.
 
وی گفت: شرکت‌های هواپیمایی آتا، ایران‌ایر، ماهان و ایرتور با فرودگاه‌های خراسان جنوبی همکاری دارند که در حال حاضر پروازهای شرکت هواپیمایی آتا لغو است و برای برقراری مجدد تلاش می‌کنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1614663
ارسال نظر
نظرات